Sıradaki içerik:

Berkcan Güven kimdir? Sevgilisi var mı yaşı?

Berkcan Güven Kimdir
avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

YouTube’nin fenomen isimleri arasında yer alan Berkcan Güven kimdir? Milyonlaca kişi tarafından beğeniyle takip edilen ve günde günde abone sayısını arttıran Berkcan Güven kaç yaşındadır ve nerelidir? İşte çektiği videolar ile adında söz ettiren yakışıklı youtuber Berkcan Güven’in hayatı…

30 Mayıs 1995 doğumlu olan Berkcan Güven doğma büyüme İstanbulludur. Işık Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü mezunu olan Berkcan eski  Vinerdır. YouTube ilk olarak 13 Eyl 2015 tarihinde başlayan Güven Youtuberlık mesleğini sürdürmekte binlerce aboneye sahiptir.

Peki Berkcan Güven sevgilisi var mı? Sosyal medya hesaplarını etkin kullanan Berkcan geçtiğimiz günlerde sevgilisinde ayrıldığını açıklamıştır. Yani şuan için sevgilisi bulunmamaktadır.

Sempatik, eğlenceli ve enerjik tavırları ile dikkat çeken Berkcan kısa sürede geniş bir hayran kitlesi yakalamıştır. Babası sunucu ve gazeteci olarak televizyon piyasasın da yer alan isimlerdendir.

Berkcan Güven YouTube’den Aylık Ne Kadar Kazanıyor?

Berkcan Güven Youtube’de paylaştığı videoya göre aylık ortalama 500 ile 700 Dolar arasında para kazandığı açıkladı. Bunun sebebi olarak 10 dakika altında video atmak ve videolarının büyük bir bölümünde reklam koymadığı için aylık kazancı diğer youtuberlara göre oldukça az.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli