Sıradaki içerik:

KocaKarı Ansiklopedisi Melis ve Volkan kimdir?

karıkoca-ansiklopedisi-melis-volkan-kimdir
avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

YouTube’de KocaKarı Ansiklopedisi kanalı ile bir andan popüler olan Melis ve Volkan çifti kimdir? Son olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan “Yaparsın Aşkım” yarışma programına katılan ve biyografileri büyük merak konusu olan Volkan ve Melis çifti nasıl tanışmıştır? İşte KocaKarı Ansiklopedisi Melis ve Volkan’nın hayatı

2015 yılında özel bir eğitimde tanışan Melis ve Volkan çifti 21 Temmuz 2015 tarihin yaklaşık 5 sonra dünya evine girdi. Deli dolu ve neşeli çift hayallerini ulaşmak için işlerinden ayrıldı ve kamerayla hayatlarını görüntülemeye başladı ve bu sayede “KocaKarı Ansiklopedisi” YouTube kanalı ortaya çıktı.

Bu kanalda eğlenceli günlük hayatlarını,  yaptıkları akılalmaz şakaları ve birbirlerine meydan okumalarını paylaşıyorlar.

Samimiyetleriyle ve sıcak kanlılıkları ile kısa sürece binlerce kişi tarafından takip edilen Melis ve Volkan çifti kimi zaman öyle şakalar yapıyorlar ki, izleyenlere bu kadar da olmaz dedirtiyorlar.

Yaptıklarıyla sınır tanımadıklarını gösteren eğlenceli çift, sosyal medyada kısa sürede çokça takipçi kazandı. Bununla birlikte son olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan dizi ve film oyuncusu İlker Ayrık’ın sunduğu “Yaparsın Aşkım” yarışma programına katılarak izleyenleri kendine hayran bıraktılar.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli