Sıradaki içerik:

Ares tarihte var mı? Diriliş’te nasıl ölecek?

ares-kimdir-tarihteki-yeri
avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

TRT 1’in reyting rekoru kıran tarihi dizisi Diriliş Ertuğrul’da yer alan Ares gerçekte nasıl ölüyor? Dizi severlerin en çok merak ettiği karakter olan Ares tarihte var mı? Karacahisar Kalesi tekfuru olarak diziye katılan ve ölümü merak edilen Ares’i canlandıran kim? İşte ilgili tüm bilgiler videomuzda ve makalemizde…

Diriliş Ertuğrul dizisinde yer alan Komutan Ares karakteri Karacahisar Kalesi tekfuru olarak senaryo gereği diziye katılmıştır. Fakat tarihte Ares diye bir Karacahisar Kalesi tekfuru yer almamaktadır.

Bu kişi Diriliş Ertuğrul dizisi senaristleri tarafından uyarlanmıştır. Vasilyus öldürüldükten sonra İmparatorluk tarafından gönderilen Ares oldukça cesaretli ve saldırgan bir komutandır. Hain planları sebebiyle geçtiğimiz bölümlerde öldürülen Vasilyus’tan daha fazla yaşayacağı kesin gözüyle bakılıyor.

Ares Gerçek Tarihte Var Mı? Nasıl Ölecek?

Komutan Ares zekası ile Ertuğrul Bey’in başına çok iş açsana sonunda oda diğerleri gibi öldürülecektir. Karacahisar Kalesi tekfuru Ares’in gerçek tarihte ölümü ile ilgili her hangi bir bilgi yer almasa da Diriliş Ertuğrul sezon finaline kadar yaşayacağı öngörülüyor.

Diriliş dizisinde yer alan Ares karakterini Issız Adam, Romantik Komedi, Adanalı, Paramparça gibi projelerde tanıdığımız Cemal Hünal canlandırıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli