Sıradaki içerik:

Didem Soydan kimdir? Yaşı ve sevgilisi kim?

didem-soydan-kimdir
avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sosyal medya üzerinde paylaştığı videolarla dikkat çeken manken ve oyuncu Didem Soyan kimdir? Cesur pozları ve sosyal medyayı etkin kullanmasıyla bilinen Didem Soydan kaç yaşındadır ve nerelidir? İşte bir dönem şarkıcı Can Bonomo ile birlikte olan Didem Soydan’ın boyu kilosu biyografisi ve hayatı

Türkiye’nin en iyi mankenleri arasında yer alan Didem Soydan, 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesi Bulgaristan ve Yunanistan göçmeni, babası ise Arnavutluk’tan göç etmiş bir ailenin çocuğudur.

Podyuma ilk olarak 20 yaşındayken La Russie defilesiyle atılmıştır. Bu defilede birçok ünlü modacı ve fotoğrafçı tarafından beğenildikten sonra modellik kariyerinde hızlı adımlarla ilerleyen Didem Soydan Türkiye’nin birçok ünlü modacısıyla birlikte çalışmıştır.

1 Nisan 2014 tarihinde İtalaya’nın Verona kentinde düzenlenen Uluslararası Calzedonia Summer Show’da Didem Soydan da podyuma çıktı. Calzedonia Summer Show da podyuma çıkan ilk Türk manken olmuştur İstanbul’da düzenlenen moda haftaları kapsamındaki Fashion Week defilelerinde tasarımcıların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alan Soydan, birçok defilede de baş mankenlik yaptı.

Didem Soydan Sevgilisi Var Mı Kim? Didem’in Boyu ve Kilosu?

Ünlü şarkıcı Can Bonomo ile olan ilişkisi medyada yankı uyandırdı. Fakat ikili Haziran 2016’da ayrıldı. Mankenlik dışında dizi ve film tekliflerini de değerlendiren Didem Aramızda Kalsın, Güzel Çirkin, Aşk Yeniden gibi dizilerde oynadı.

1.76 boyunda 53 kilo ağırlığında olan Didem Soydan, mavi gözleri ve güzelliği ile ön plana çıkmaktadır. Son dönemde sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı cesur fotoğraflarıyla dikkat çekmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli