Sıradaki içerik:

Halil Söyletmez Kimdir?

Halil Söyletmez Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Youtube’da yakaladığı popülerlik ile kendisinden sıklıkla söz ettiren Halil Söyletmez kimdir,boyu, kilosu? Yer aldığı filmlerle de kendisini tanıtan Halil Söyletmez evli mi ya da sevgilisi bulunuyor mu? İşte Youtube fenomeninin özetle hayatı ve biyografisi.

Halil Söyletmez, kendisini sadece Youtube ile tanıtmadı. Bunun yanı sıra Snapchat, İnstagram ve Vine gibi platformlarda da kendisini göstermeyi çok iyi başardı. Ancak elbette asıl ününü Youtube sayesinde yakaladı. Aynı zamanda elde etmiş olduğu şöhreti de başrolünü oynadığı filmler ile son derece başarılı bir şekilde taçlandırdı. Halil Söyletmez’in filmleri hakkında pek çok olumsuz yorum bulunsa dahi bu filmlerin şöhretini daha çok artırdığı da göz ardı edilmemesi gereken bir gerçek.

Halil Söyletmez Hakkında Merak Edilenler

Halil Söyletmez hakkında en çok merak edilen hususlardan bir tanesi de ünlü fenomenin yaşıdır. Ancak Söyletmez, özellikle sorulmasına rağmen yaşını söylememekte kararlıdır. Bu nedenle herhangi bir kaynakta buna ilişkin bilgi de yer almamaktadır. Adana’da dünyaya gelmiş olan Söyletmez, üniversiteye gitmeyi düşünmemiş ve liseyi bitirdikten sonra hayata atılmayı tercih etmiştir. Aynı zamanda Halil Söyletmez sevgilisi hakkında çıkan söylentileri de yanıtsız bırakmamış, aşk Ziynet Sali ile aralarında bir şey olmadığını ifade etmiştir. Nihayetinde Şeyma Eke isimli bir hanımefendi ile birlikte olduğunu ifade eden Söyletmez, yakın bir zamanda evleneceğini de hayranlarına duyurmuştur. 

 

Halil Söyletmez Kimdir Sokak Röportajı

https://www.youtube.com/watch?v=6Qp8zxyJav0

Halil Söyletmez’in Oynadığı ve Konuk Olarak Katıldığı Diziler

Halil Söyletmez bu zamana kadar sadece Çocuklar Duyması adlı bir dizide konuk oyuncu olarak yer almıştır. Bunun haricinde herhangi bir dizide oynamamış ya da konuk olarak biz diziye katılmamıştır. Halil Söyletmez boyu 1.63 cm’dir.

Halil Söyletmez’in Rol Aldığı Filmler

Halil Söyletmez, bu zamana kadar iki ayrı filmde başrol oyuncusu olarak rol almıştır. Kendi haya verdiği ve aynı zamanda kendisi ile özdeşleşmiş olan Cumali Ceber adlı karakter olarak aynı isimli filmde oynamıştır. Bu filmlerin ilki olan Cumali Ceber: Allah Seni Alsın ve diğeri Cumali Ceber 2’dir. Aynı zamanda Kan Kardeşler adlı filmde de yardımcı oyuncu olarak yer almıştır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli