Sıradaki içerik:

Fatih Yasin Kimdir? Sevgilisi Kim?

Fatih Yasin Kimdir? Sevgilisi Kim?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fatih Yasin, Sosyal medya platformlarında fenomen olan ve hatırı sayılır bir takipçi sayısına ulaşan Fatih Yasin kimdir Kafalar  karışık adlı filminde Bilal Hancı ve Atakan Özyurt ile birlikte rol alan Fatih Yasin hakkında merak edilenler. 

Yaşı: 26 (25 Ekim 1993)
Boyu: 1.68 m
Kilosu: 64 kg
Burcu: Akrep
Eğitim:  Arel Üniversitesi Uluslar Arası Lojistik Bölümü
Sevgilisi: Meysa eylül
Doğum Yeri: İstanbul
 

Fatih Yasin Kimdir?

Fatih Yasin, 25 Ekim 1993 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Arel Üniversitesi Uluslar Arası Lojistik Bölümü mezunudur. Çektiği Vine’larla kısa sürede tanınan ve popüler olan Fatih Yasin, üniversite yıllarında Atakan Özyurt ile tanışmış ve birlikte çektikleri videolar ile fenomen olmuştur. Bir süre sonra Bilal Hancı ile tanışıp sosyal medyada video paylaşımlarına devam etmiştir. Youtube’da Kafalar kanalını açıp kısa sürede sevilen fenomenler arasında ki yerlerini almışlardır.

 

25 Ekim doğumlu olan Fatih Yasin boyu 1.68 cm’dir. Akrep burcu olan youtuber’ın kilosu, 64’tür. Anne tarafından Kastamonulu olan Fatih Yasin, baba tarafından ise Sivaslıdır. 

Fatih Yasin

Fatih Yasin Sevgilisi Kimdir?

 

​Kafalar grubu ile başarılı videolara imza atan Fatih Yasin sevgilisi kimdir konusunda instagram’da paylaştığı fotoğraf’ın altına kalp koyması ile  Meysa eylül olduğu açıktır.  2016 senesinde Melis Kılıç ile adı anılan Fatih Yasin’in ilişkisi teyit edilmemiştir. 

Meysa Eylül İnstagram adresi: meysaeylul

 

Fatih Yasin Nasıl Şöhret Oldu

 

Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından çeşitli videolar paylaşan Fatih Yasin, üniversite eğitimi sırasında tanıştığı Atakan Özyurt ve Bilal Hancı ile Vine’lar çekerek paylaşmaya başladı. Kısa süreden beğenilen ve çok sayıda takipçiye ulaşan Yasin, Youtube kanalı açarak Kafalar grubunu oluşturdu. Başarılı işlere imza atan grup her geçen gün takipçi sayısını arttırmayı başardı.

Fatih Yasin instagram Hesabı: Fatihyasinim

 

Fatih Yasin’in Katıldığı Projeler

Fatih Yasin, Sadece internet ortamındaki takipçileri tarafından değil birçok ünlü tarafından da beğenilerek izlenen Kafalar grubu, her geçen gün çıtayı yükseltiyor. Başarılı bir youtuber olma yolunda ilerleyen Fatih Yasin, Kafalar Karışık filminde de rol aldı.

9 Temmuz 2018’de Harbiye Açık Hava Konserinde ünlü sanatçı Ajda Pekkan ile Kafalar Grubu çok hoş bir düete imza attı.

 

Fatih Yasin Fotoğrafları

[ngg src=”galleries” ids=”4″ display=”basic_thumbnail”] 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli