Sıradaki içerik:

Müge Boz Kimdir?

Müge Boz Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İşte son dönemlerde magazin gündemini oldukça sık bir şekilde işgal eden Müge Boz’un biyografisi ve hayatı. Hadi uygulaması ile daha da gündeme gelen güzel oyuncu Müge Boz kimdir sorusu izleyicilerin gündemini meşgul ediyor. Müge Boz nereli diye bakıldığı zaman İstanbul doğumlu olduğu görülse de annesi Yugoslav göçmeni olan oyuncunun babası ise ege bölgesindendir. Küçüklüğü İstanbul’da geçse de belli bir süre sonra iş sebebi ile babası İzmir’e taşınmış, Müge Boz’da Karşıyaka ile tanışmıştır. Müge boz kaç yaşında diye merak edenler için kendisi 34 yaşında ve 13 mayıs 1984 doğumludur.

Müge Boz’un Eğitim Hayatı

İzmir’e taşınan Müge Boz İzmir Atatürk Lisesi’nde okumuş ve eğitimine Anadolu Üniversitesi Sinema TV ve Halkla İlişkiler bölümünde devam etmiştir. Güzel oyuncu daha sonra Avrupa’da bulunan Hogskulen i Volda okulundan burs kazanmış ve burada eğitim almıştır. Norveç’te bulunan bu okulda strategicdesign ile beraber digitalphotography adında ki iki farklı dalda eğitim almıştır.

Müge Boz’un Hobileri Nelerdir?

Müge boz 11 sene bale eğitimi almış ve sanatla iç içe olmuş bir sanatçıdır. 4 senede piyona eğitimi alan güzel oyuncu birçok spor dalı ile yakından ilgilidir. Bunlar arasında yüzmeden motosiklete kadar birçok farklı dal yer alır. Düzenli olarak da yoga yaptığını belirtiyor.

Müge Boz Oynadığı Diziler ve Çalıştığı İşler

Müge boz 2011 senesinde şüphe ve karakol adlı dizilerde rol almıştır. Aynı zamanda leyla ile mecnun dizisinin ikinci sezonunda rol alan oyuncu şuan TRT 1’de yayınlanan gurbette aşk dizisinde oynamaktadır. Vogue, woman’shealth, tempo gibi dergilerde model olarak da çalışmıştır. Dergilerin 5 farklı moda dergisinin çekimlerinde yer almıştır. 2018 yılında Hadi uygulaması olan bilgi yarışmasında sunuculuk yapmaktadır.

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli