Sıradaki içerik:

Ece Belen Kimdir?

Ece Belen Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ece Belen Kimdir

Ece Belen nereli sorusu sıklıkla gündeme gelen ve aratılan sorular arasında karşımıza çıkmaktadır. Ece Belen doğma ve büyüme olarak İstanbulludur. Fakat baba tarafı ve kuşakları Manisalıdır. 1986 yılında doğmuş olan Ece Belen başarılı ve profesyonel anlamda sunuculuk eğitimi almış spikerdir. Şuanda Star Tv’de hafta sonu akşam haberlerini sunmaktadır.

Ece Belen Kariyeri

33 yaşındaki güzel sunucu lise eğitimini İstanbul Mimar Sinan Lisesi’nde tamamlamıştır. Ardından Yıldız Teknik Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım Bölümü’ nü tamamlamıştır. Üniversite hayatının ardından başarılara imza atacak çalışmalara katılmış ve Star TV’ de ana haber sunuculuğuna yükselmiştir. Tufan Atrek ile 2012 yılında evlenmiştir. Tufan Atrek önemli bir ilaç firmasına ait finansal müdürlük pozisyonunu üstlenmektedir.

Ece Belen

Ece Belen Hakkında

Ece Belen Görsel İletişim Tasarım Bölümünün ardından üniversite hayatını tamamladıktan sonra, habercilik alanında ve iletişim – diyalog alanında eğitimler almıştır. Bu almış olduğu eğitimler onu başarılı bir ana haber spikeri yapmaya yetmiştir. Ece Belen boyu 1.71 olması ve 52 kilo olması ile fit bir görünüme sahiptir. Bunu da günlük yaşantısında yer verdiği disiplinli spor çalışmalarına borçludur. Oldukça sosyal ve aktif bir yaşantısı olan Belen, pilates ile kick boks spor dallarında eğitimler almakta ve bu durumu da kendi sosyal medya hesaplarından sık sık takipçileri ile paylaşmaktadır. Son zamanlarda yapmış olduğu çalışmalar ve sempatikliği sayesinde oldukça fazla takipçi, hayran kitlesine ulaşmıştır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli