Sıradaki içerik:

Alper Rende kimdir?

alper-rende-kimdir
avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oha Diyorum ve Yap Yap YouTube kanallarında yer alan ve ayrınca kendi kanalını bulunan Alper Rende 16 Ekim 1995 senesinde dünyaya gelmiştir. İzmit’e doğum büyüyen Alper Rende aslen Mardinlidir. Üniversite eğitimini  Beykent Üniversitesi Mühendislik fakültesinde yazılım mühendisliği bölümünde devam ettirmektedir.

Vine ile tanınan ardından YouTube’da çeşitli projelerde yer alan Alper Rende son zamanlarda en çok konuşulan isimler arasında yer almaktadır. Zira YouTube’da kendi kanalı üzerinde binlerce takipçiye sahip olan Rende samimi ve içten tavırlarıyla dikkat çekmektedir.

“Yeni Nesil” adlı rock grubunun da davulcusu olan Alper Rende’nin uzun süredir yürüttüğü mutlu bir birlikteliği yani sevgilisi vardır.

YouTube dışında oyunculuk kariyerine devam eden Alper toplamda üç filmde rol almıştır.

alper-rende-sevgilisi

Oha Diyorum Kanalından Ayrıldımı

[minima-video platform=”yt” code=”neu7SUx2DX4″]

ALPER RENDE’NİN YER ALDIĞI FİLMLER

2015 senesinde oyuncu kadrosunda Mustafa Topaloğlu, Metin Yıldız, Oya Aydoğan ve Tuğba Ekinci’nin yer aldığı “Türk Lokumu” filminde oynamıştır.

2017 senesinde oyuncu kadrosunda Serkan Kuru, Mustafa Topaloğlu, Metin Yıldız, Oya Aydoğan, Kerim Yağcı, Birkan Akyol, Tayfun Cihanoğulları yer aldığı “Çılgın Kolej” filminde oynamıştır.

2017 senesinde oyuncu kadrosunda Fırat Sobutay, Bahar Şahin, Melih Abuaf‘ın yer aldığı “Oha Diyorum” filminde başrol oynamıştır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli