Sıradaki içerik:

Almila Ada Kimdir?

Almila Ada Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Almila Ada kimdir

son dönemlerde magazin gündemini oldukça sık bir şekilde işgal eden Almila Ada’nın biyografisi ve hayatı. Peki oynadığı dizilerdeki başarısı ve güzelliğiyle dikkat çeken Almila Ada kimdir? Almila Ada’nın babası uzun yıllar gazetecilik yapmış, annesi ise öğretmenlik yanında moda tasarımcılığı da yapmıştır.

Almila Ada bir süre İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bünyesinde piyano ve bale dersleri almıştır. Mimar Sinan Üniversitesinde eğitimine devam eden güzel oyuncu bu üniversitenin Güzel Sanatlar Fakültesinde ise bale eğitimini bitirmiştir. Sonrasında da Londra’da sahne sanatları ve bale üzerine eğitimlerine devam etmiştir.

Almila Ada Kaç Yaşında?

Güzel oyuncu, 4 Ağustos 1994 tarihinde doğmuştur. Almila Ada kaç yaşında sorusunun cevabı güzel oyuncunun 25 yaşını sürdürdüğü olacaktır. Kariyerine yurt dışında, birçok ünlü dergiye yaptığı modellik ile başlamıştır. Daha sonra ise 2014 yılında Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizide Nehir karakterine can vermiştir. Bu ilk dizi deneyiminden sonra Kırgın Çiçekler dizisinde de rol almıştır. Güzel oyuncu 2017 yılında Adı Efsane dizisinde Melis olarak karşımıza çıkmış, Cennetin Gözyaşları dizisinde ise Cennet karakteriyle başrol oynamıştır. 2018 yılında Bir Deli Rüzgar dizisinde Melike rolünü canlandırmıştır.

Almila Ada Nereli?

Peki, güzel oyuncu Almila Ada nereli? Sevilen dizi oyuncusu İstanbul’da doğmuştur. Genç oyuncu Almila Ada, son olarak Star TV’de yayınlanacak, sezonun en çok merak edilen dizilerinden biri olan Güvercin’de rol alıyor. Bu dizi de başrol olarak Zülüf karakterini canlandıracak oyuncuya, Mehmet Ali Nuroğlu, Menderes Samancılar ve Nursel Köse gibi tanınmış oyuncular eşlik ediyor.

Almila Ada Sevgilisi

Aslan burcu olan Genç oyuncu, 1.74 cm boyunda ve 51 kg. ağırlığındadır. Güzel oyuncu Almila Ada sevgilisi ise Paul Sevdik’tir. Uzun yıllardır beraber olan ikili hakkında son günlerde ayrıldıklarına dair haberler çıkmış ancak bu iddialar doğrulanmamıştır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli