Sıradaki içerik:

Genco Özak Kimdir?

Genco Özak Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Genco Özak

Geçtiğimiz sezon Söz dizisinde Kopuk karakterine hayat veren Genco Özak kimdir? Canlandırdığı karakterlerle dikkat çeken Genco Özak hakkında detaylı bilgiler; Genco Özak 22 kasım 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Genç oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur.

Genco Özak Boyu

İstanbul doğumlu olan genç oyuncu Genco Özak akrep burcudur. Canlandırdığı karakterlerle dikkatleri üzerine çeken Genco Özak boyu 1,84 cm’dir ve 79 kilodur.

Genco Özak Sevgilisi

Genco Özak TV dünyasına 2014 yılında yayınlanan Kocamın Ailesi isimli diziyle giriş yapmıştır. Oyuncu söz konusu dizide Can karakterini canlandırmıştır. Genç oyuncuya dizide Gökhan Alkan, Beren Gökyıldız ve Yeliz Kuvancı gibi isimler eşlik etmiştir. Oyuncu daha sonra Vatanım Sensin ve Söz gibi dizilerde rol almıştır. Diziler dışında genç oyuncu sinema filmlerinde de oynamıştır. Genco Özak’ın oynadığı sinema filmleri Kor ve Martıların Efendisi filmleridir.

Ancak oyuncu Vatanım Sensin isimli dizide hayat verdiği Mehmet karakteri ile ün kazanmıştır. Oyuncu Vatanım Sensin isimli dizide Bergüzar Korel, Onur Saylak ve Halit Ergenç gibi başarılı isimlerle beraber rol almıştır. Oyuncu aynı zamanda meslektaşı Berk Cankat’la karıştırılmaktadır. Sevilen oyuncu Genco Özak sevgilisi Kocamın Ailesi isimli dizideki rol arkadaşı Yeliz Kuvancı’dır.

Genco Özak Annesi Kimdir?

Sevilen oyuncu önümüzdeki günlerde Star TV ekranlarında yayınlanacak Güvercin isimli dizide Ökkeş karakterini canlandıracak. Oyuncuya dizide Mehmet Ali Nuroğlu, Nursel Köse ve Almida Ada gibi oyuncular eşlik edecek. Dizinin yayınlanacağı haberlerinin çıkmasıyla oyuncuları da araştırılmaya başlandı. Güvercin dizisinde yer alacağı öğrenilen Genco Özak’ın hayatı da sevenleri tarafından araştırılmaya başlandı. Sevenleri Genco Özak annesi kimdir? Diye de merak etti. Ancak oyuncunun paylaştığı bilgiler içinde annesine ait bir bilgiye rastlanmadı.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli