Sıradaki içerik:

Tülin Yazkan Kimdir?

Tülin Yazkan Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tülin Yazkan

Tülin Yazkan, Star TV’de yayına başlayacak olan Sefirin Kızı isimli dizi ile kariyerine devam edecek olan İstanbul doğumlu, Tülin Yazkan  26 Mayıs 1991’de dünyaya gelmiştir.  28 yaşındaki güzel oyuncu; Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuş ve eğitimini tamamladıktan sonra, ilk olarak Yılanların Öcü dizisi ile ekranlara çıkmış ve ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Tülin Yazkan Kimdir?

Yer aldığı dizi projeleri sıralanacak olursa; 2014’te yayınlanan Yılanların Öcü dizisi ile başladığı oyunculuk serüvenine, onun ardından 2015’te Kanal D’de yayınlanan Yaz’ın Öyküsü dizisi ile devam etmiştir. Ardından Bodrum Masalı ve Fox TV’de yayınlanan Kırlangıç Fırtınası dizisinin kadrosuna dahil olmuş ve oyunculuğa devam etmiştir.

Güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken, oyunculuk serüveninin başında olan oyuncu; daha ekranlarda uzun süre görülecektir.

Kariyerine başlamadan önce, Madame Coco firmasının reklamında oynamıştır. Henüz hiçbir sinema filminde rol almamıştır.

[minima-related r=”1″ id=”1897″ target=”0″]

Tülin Yazkan Boyu

Elbette genç oyuncu hakkında çok şey bilinmemekle beraber hakkında merak edilen çok şey var. Bunlardan birisi de boyu. Boyu 1.62 olan güzeller güzeli Tülin Yazkan yeşil gözlüdür. Kendine has bir güzelliğe sahiptir.

Tülin Yazkan Sevgilisi

Tülin Yazkan sevgilisi henüz yoktur. Hiç kimse ile görüntülenmeyen güzel oyuncu, sevgilisi olsa dahi bunun bilinmesini istemiyor olabilir.Hakkında birçok bilinmeyeni olan oyuncu, kendine has gizemli bir tarafı mevcuttur.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli