Sıradaki içerik:

Cansu Gültekin Kimdir?

Cansu Gültekin Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cansu Gültekin biyografisi

Cansu Gültekin, Önümüzdeki günlerde Sefirin Kızı isimli diziyle ekranlara gelecek olan oyuncu Cansu Gültekin kimdir? Cansu Gültekin hakkındaki bilgiler şunlardır; Cansu Gültekin 16 Mayıs 1990 yılında doğmuştur. Lise eğitimini de İstanbul’da alan güzel oyuncu üniversiteyi Mimar Sinan Güzel Sanatlar üniversitesinde tamamlamıştır. Oyuncunun mezun olduğu bölüm tiyatrodur.

Cansu Gültekin Nereli?

Çocuk yaşında reklam filmlerinde oynayan Cansu Gültekin nereli sorusunun cevabı İstanbulludur. Oyunculuk kariyerine 3 yaşında reklam filmlerinde oynayarak başlayan oyuncu çok sayıda reklam filminde oynamıştır. Ancak oyunculuğa gerçek anlamda Akasya Durağı dizisiyle başlamıştır.

Oyuncu dizide tekerlekli sandalyeye mahkum genç kız Nurten’i canlandırmıştır. Güzel oyuncu daha sonra gençlik dizisi Kavak Yellerinde Hayriye karakterine hayat vermiştir. oyuncuya dizide Pelin Karahan, Aslı Enver ve İbrahim Kendirci gibi isimler eşlik etmiştir. Oyuncu daha sonra 2016 yılında Baba Candır ve Kertenkele, 2018 yılında Yaşayamayanlar, Masum Değiliz ve Bir Umut Yeter isimli dizilerde yer almıştır.

Oyuncuya söz konusu dizilerde Tolgahan Sayışman, Uraz Kaygılaroğlu, Esra Bilgiç ve Timur Acar gibi isimler eşlik etmiştir. Oyuncu Aralık ayında yayınlanacak Sefirin Kızı isimli dizide Engin Akyürek ve Neslihan Atagül ile birlikte rol alacaktır.

Cansu Gültekin Boyu

Güzel oyuncu Cansu Gültekin boyu 1,66 cm’dir. Dizilerde görmeye alıştığımız güzel oyuncu mezun olduğu bölümün gereği olarak tiyatro oyunlarında da yer almıştır. İlk tiyatro oyunu Güneş Batarken Bile Büyük isimli tiyatro oyunudur. Oyuncu daha sonra kendi kurucularından olduğu Antigravity Art Project’e ait Triole isimli bir tiyatro uyarlamasında yer almıştır.

Cansu Gültekin Sevgilisi

İlk reklam filmini 3 yaşında çeken Cansu Gültekin sonraki yıllarda Kotex, Benim’o, Profilo, Beypiliç, Molped, İçim Ayran ve Koç Allianz reklam filmlerinde oynamıştır. Reklam filmlerinin yıldızı Cansu Gültekin sevgilisi var mı soruları sorulmaktadır. Ancak oyuncunun bir sevgilisi yoktur.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli