Sıradaki içerik:

Pelin Karahan kimdir? Kaç yaşında eşi kim?

Pelin Karahan kimdir? Kaç yaşında eşi kim?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

pelin-karahan-kimdir

Kavak Yelleri dizisiyle tanıdığımız ekranların sevilen oyuncusu Pelin Karahan kimdir? Son olarak Show TV’de yayınlanan Yuvamdaki Düşman dizisinde oynayan güzel oyuncu Pelin Karahan aslen nerelidir ve gerçek yaşı kaçtır? Özellikle eşi çok merak edilen Pelin Karahan’ın hayatı ve biyografisi

6 Ekim 1984 tarihinde doğan Pelin Karahan aslen Ankaralıdır. Üniversite eğitimini  Anadolu Üniversitesi Turizm bölümünde tamamlamıştır. Güzel oyuncunun asıl ismi Vildan Pelin Karahandır.

2011 senesinde pilates eğitmeni Erdinç Bekiroğlu ile evlendi. Ancak şiddetli geçimsizlik sebebiyle Bekiroğlu’ndan 2013 senesinde boşandı.

Özel hayatını diğer ünlülere kıyasla çok daha sakin ve gözlerden uzak geçiren Pelin Karahan 24 Haziran 2014 yılında iş adamı Bedri Güntay ile evine girmiştir. Bu mutlu bu evliliğinden Ali Demir ve Can Eyüp adında iki evlat sahibi olmuştur.

Pelin Karahan’ın boyu 1.61 kilosu ise 54’dür. Güzel oyuncu tam bir terazi burcu kadınıdır.

Pelin Karahan’ın Oyunculuk Kariyeri

Oyunculuk serüveni 2007 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Kavak Yelleri dizinde oynadığı Aslı Zeybek karakteriyle başladı. Bu diziyle ünlenen Pelin ardından;

2012 – 2014 seneleri arasında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mihrimah Sultan karakterini oynadı
2012 senesinde Mavi Kelebekler dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı
2015 – 2016  seneleri arasında Yeter dizisinde Aylin Harmanlı karakterini oynadı

Son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Yuvamdaki Düşman dizisinde Tülin karakterini canlandırmaktadır. Pelin Yuvamdaki Düşman dizisinde, çocuk sahibi olmak isterken kanser olduğunu öğrenen ve eşi tarafından ihanete uğrayan genç bir kadını oynuyor.

Pelin Karahan Ailesi ve Fotoğraflarını Görmek İçin Aşağıdaki Resme Tıklayınız

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli