Sıradaki içerik:

Zeynep Elçin Kimdir?

Zeynep Elçin Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

 Savaşçı dizisi ile büyük popülerlik kazanan Zeynep Elçin kimdir? Büyük yankı uyandıran Zeynep Elçin eşi var mı ya da sevgilisi kim? Son günlerde magazin gündeminde çok fazla yer alan Zeynep Elçin’in biyografisi ve hayatı.

16 Şubat 1990 tarihinde doğan Zeynep Elçin Gazianteplidir. Kova burcu olan Zeynep Elçin boyu 1.68 cm’dir. 52 kg olan Zeynep Elçin’in göz rengi mavi, saç rengi ise kahverengidir. 18 yaşına kadar Gaziantep de yaşamış, zorla evlendirilmek üzereyken evden kaçarak, İstanbul’a gitmiştir. İstanbul’a gelince bazı oyunculuk dersleri almıştır. Çoğu dizi İstanbul da çekildiği için mesleğini burada devam ettirmeye karar vermiş ve İstanbul da kalmıştır. Son edindiğimiz bilgiye göre Zeynep Elçin sevgilisi yoktur.

Zeynep Elçin’in Eğitim Hayatı

Zeynep Elçin eğitimini İzmir Baskent Akademi de Oyunculuk bölümünde tamamlamıştır. Aynı zamanda Zafer Tunaya Kültür Merkezi’nden oyunculuk ve tiyatro dersleri de almıştır. İlk olarak tiyatro gruplarına katılmış, daha sonra da dizilerde oynamaya başlamıştır.

Zeynep Elçin’in Rol Aldığı Diziler

Zeynep Elçin ilk oyunculuğa 2015 de Şeref Meselesi isimli dizi ile başlamıştır. Daha sonra da Göç Zamanı, Kırlangıç Fırtınası, Aşk ve Günah, Rüzgarın Kalbi ve Kaderimin Yazıldığı Gün dizilerinde rol oynamıştır. Aynı zamanda başrollerini Murat Serezli ve Berk Oktay’ın paylaştığı Savaşçı adlı dizide de Yıldız karakterini canlandırmıştır. Zeynep Elçin yeni başlayacak olan Kimse Bilmez adlı dizide oynayacaktır.

Kimse Bilmez dizisinin başrollerini Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri, Sebahat Kumaş, Ali Burak Ceylan, Mehmet Ali Kaptanlar, Taner Turan ve Adnan Biricik ile paylaşacaktır. Dizide Keremcem Ali karakterini canlandırmaktadır. Ali üstün zekası ve karanlıkta görme gibi yetenekleri ile devletin keşfettiği biridir. Ali aldığı özel eğitim ile yıllarca devlete gizli kimlik ile hizmet vermiştir.

Elektronik ve tamir konularında ustalaşmış olan Ali’nin hikayesi anlatılacaktır. Zeynep Elçin de dizide Yeni Duygu Selvin karakterini canlandıracaktır. Duygu Selvin, eczacıdır. Aynı zamanda platonik olarak Ali’ye aşıktır.

Zeynep Elçin’in Rol Aldığı Reklam Filmi

Zeynep Elçin 2015 yılında Media Markt reklamında oynamıştır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli