Sıradaki içerik:

Özgü Kaya Kimdir?

Özgü Kaya Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mehmetçik Kut’ül Amare dizisi ile popülerlik kazanan Özgü Kaya kimdir sorusu kişilerin merak duygularını okşamaktadır. Reyting oranlarının ve yüksek bölüm ücretleri ile kendinden söz ettiren dizinin oyuncusu Özgü Kaya’nın sevgilisi var mı ailesi ile mi yaşıyor evli mi? Magazin gündeminde de adından sıkça söz ettiren Özgü Kaya’nın biyografisi ve hayat hikayesi.

Özgü Kaya Kimdir Ve Sevgilisi Kim

1996 yılında İstanbul’da doğan başarılı oyuncu 22 yaşındadır. Özgü Kaya boyu ise sevenlerinin en çok merak ettiği konular arasındadır. Oyuncunun boyu 1,78 olduğu bilinmektedir. Doğma büyüme İstanbullu olan güzel oyuncu Özgü Kaya annesi ile birlikte burada yaşamaktadır.

Aslen nerelisiniz sorusuna anne babamı bilmem ama ben aslen İstanbulluyum şeklinde yanıt vermiştir. Yani Özgü Kaya nereli sorusunun en net cevabı olarak İstanbullu yanıtı verilebilir. Güzel ve fiziği yerinde olan oyuncunun özellikle erkek hayranlarının merak ettiği bir başka konu ise Özgü Kaya sevgilisi var mı sorusudur.

Özel hayatın gizli kalması taraftarı olan oyuncu bu konuda yöneltilen sorulara gülerek ve teşekkür ederek yanıt vermiştir. Son aldığımız bilgilere göre Yeni yıla Burak Serdar Şanal ile paris’te girdiklerini öğrendik. Kimse bilmez Dizisinin sevilen çifleri 6 aydır aşk yaşadığı ortaya çıkmıştır.

Sosyal medyada bulunan samimi pozları ve videoları hayranları ve takipçilerinin böyle düşünmesine sebep olmuştur. Güzel oyuncunun sosyal medya hesaplarında da erkek arkadaşı ile alakalı bir paylaşım veya yazıya rastlanması mümkün olmamıştır. Bunun yanında birçok erkek arkadaşı ile samimi pozları da sevenlerini umutlandırmıştır.

Özgür Kaya Yer aldığı projeler

Güzel oyuncu dizi ve film hayatına ilk defa Sibel karakteri ile Adı Efsane dizisinde rol alarak başlamıştır. Burada başarılı ve zeki tavırları ile izleyicinin beğenisi alan ünlü oyuncu daha sonra Mehmetçik: Kut’ülAmare dizisinde ‘Zeynep’ karakteri ile sevenlerinin karşısına çıkmıştır. Özgü Kayahalihazırda bir öğrencidir. Oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda eğitim almaktadır. Alnında aldığı bu eğitimler ile daha iyi yerlere gelmeyi hedeflemektedir. Oyuncunun günlük hayatı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli