Sıradaki içerik:

Zehra Yılmaz Kimdir?

Zehra Yılmaz Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oyunculuğu ile tanınan Zehra Yılmaz, 25 yaşındadır. 24 Haziran 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbulludur. Eğitimini Marmaris Üniversitesinde tamamlamıştır. Üniversitenin haricinde oyunculuk dersleri almıştır. Hevesi ve güzelliği ile tanınmıştır. Oyunculuk eğitimleri alarak oyunculuğa adımını atmıştır. Zehra Yılmaz boyu idealdir. Zehra Yılmazın boyu 1.68 cm’dir. Zehra Yılmaz boy kilo oranı benzerdir. Kilosu 54 kg’dır. Zehra Yılmazın gözleri ise kahverengidir.

Zehra Yılmaz Oyunculuk Serüveni

Oyunculuk serüveni eğitimler ile başladı. Oyunculuk eğitimini Cüneyt Sayın oyunculuk atölyesinde almıştır. Oyunculuğu ile dikkatleri üstüne toplamıştır. Televizyona ilk adımı bir yarışma programı ile olmuştur. Bu programın adı Bugün Ne Giysem’dir. Güzelliği ile dikkatleri hemen üzerine çekmiştir. 2011 de katıldığı yarışmadan sonra da dizi teklifleri gelmiştir.

Zehra Yılmaz Dizileri

Çok fazla dizi de rol olmamıştır. Dizi dünyasında yeni adım atmıştır. Zehra Yılmaz dizileri 4 tanedir. Bunlardan ilk dizisi ise Bodrum masalıdır. Bodrum masalında Rana karakterine hayat vermiştir. İlk dizisi olmasına rağmen oyunculuğunu kanıtlamıştır. Bodrum masalında rol aldığı Rana karakteri herkes tarafından sevilmiştir. İkinci dizisi 2017 yayınlanan kara yazıdır. Kara yazı da Melisa karakterini canlandırmıştır. Üçüncü dizisi ise cennetin gözyaşlarıdır. Son dizisi kimse bilmezdir. Kimse bilmez de Tuğçe adında bir kızı canlandırmaktadır.

Zehra Yılmaz Sevgilisi

Zehra Yılmaz, ailesinin desteği ile oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Üniversite hayatını bitirdikten sonra oyunculuğa yoğunlaşmıştır. 2016 yılında yayınlanan Bodrum masalı ile profesyonel oyunculuk hayatına başlamıştır. İlk katıldığı program ile kendi kitlesini oluşturmuştur. Zehra Yılmaz sevgilisi kim sorusu karşımıza sürekli çıkar. Zehra Yılmazın sevgilisi, şarkıcı Cem Belevi’dir. Zehra Yılmazın sevgilisi Cem Belevi hem şarkıcı hem de bir oyuncudur. Uzun süreli ilişkileri vardır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli