Sıradaki içerik:

Simay Barlas Kimdir? Nereli?

Simay Barlas Kimdir? Nereli?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

 Simay Barlas, 1998 yılında İstanbul’da Doğmuştur. Simay Barlas kimdir sorusunu merak edenler için doğma büyüme İstanbulludur. Eğitime lise öğrencisi olarak devam eden güzel oyuncu, kariyerine reklam filmlerinde oynayarak başlamıştır. 

1.65 cm boy ve 48 kilo olan  Simay Barlas dikkat çeken güzeller arasında olup, Zalim İstanbul dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Simay Barlas Hakkında Merak Edilenler

Oyunculuk kariyerine Uludağ Frutti reklamı ile başlayan ve daha sonrasında yine reklam filmlerinde yer alan Simay Barlas’ın ilk televizyon dizisi 2014 yılında ekranlara gelen Paramparça’dır. Simay Barlas sevgilisi Ekin Mart Daymaz ile bir dönem magazin gündeminde yer almış, daha sonrasında ayrılmıştır. Şuan yeni dönemde ekrana gelmeye hazırlanan Zalim İstanbul dizisinin çekimleri ile meşguldür.

Simay Barlas

Simay Barlas’ın Oynadığı Diziler

2014 ve 2017 yılları arasında oynayan Paramparça, 2016 ve 2017 yılları arasında oynayan Hayat Bazen Tatlıdır, 2017 senesinde Adı Efsane ve son olarak 2019 döneminin yeni dizilerinden bir tanesi olarak yayına çıkmaya hazırlanan Zalim İstanbul gibi dizilerde rol almıştır. Simay Barlas, bu zamana kadar kariyerinde ciddi adımlar atarak ilerlemiş ve adını sektör içerisinde duyurmayı başarmıştır.

Simay Barlas’ın Rol Aldığı Filmler

Kariyeri boyunca her hangi bir sinema filminde yer almamış olmasına rağmen televizyon sektöründe başarılı bir geçmişe sahip olan Simay Barlas, son dönemlerde Kanal D ekranlarında yayına çıkmaya hazırlanan Zalim İstanbul için hazırlıklarını sürdürmektedir. Sırma Yanık’ın senaristliğini üstlendiği dizide Simay Barlas, Damla karakterine hayat verecektir. Simay Barlas’ın yanı sıra Zalim İstanbul dizi kadrosunda; Fikret Kuşkan, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Deniz Uğur, İdris Nebi Taşkan, Sera Kutlubey gibi isimlerde yer almaktadır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli