Sıradaki içerik:

Eda Şölenci Kimdir? Sevgilisi Kim?

Eda Şölenci Kimdir? Sevgilisi Kim?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Eda Şölenci Kimdir

Dizilerin aranan yüzlerinden birisi Eda Şölenci samimiyeti güzel yüzü ve şen kahkahaları ile ‘Aslan ailem’ dizisi ile oyunculuk yaşamına başladı.  Peki Eda Şölenci kimdir ve sevgilisi kim  tüm hakkında merak edilenler bu makalemizde.

 

Eda Şölenci, 1996 Yılında  İzmir’de  doğmuştur. Bornova Anadolu Lisesinde okumuş ve üniversite yaşamında İzmir dışına çıkmıştır. Oyuncu yapılan röportajda oldukça tesadüf olduğunu ifade etmiştir.

Nasıl Oyuncu Oldu?

Eda Şölenci, Dizi ve film çekimlerine meraklı olduğunu ve bir arkadaşının vasıtası ile film çekimlerinde bulunduğunu ve orada keşfedildiğini ifade etti. Menajeri Aslan ailem dizi senaryosunu izleyerek oldukça hoşuna gittiğini ve bu teklifi kabul ettiğini belirtti. Ayrıca bir replik diziden bir kesit çekip bu videoyu yönetmene gönderdiğini ve filmde başrol oyunculuğunu kaptığını ifade ediyor.

Gerçek Hayatta Eda Şölenci’ de Merak Edilenler

Eda Şölenci, Film senaryoları dışında oyuncunun hayranları tarafından özel hayatına da bir merak söz konusu olmaktadır. Fiziksel olarak Eda Şölenci boyu yaklaşık olarak 1,75 cm  olduğunu saç tarzının genelde rengini ve kesimini değiştirmediğini ve boş durmaktan boşlukta olmaktan hiç haz etmediğini belirtiyor. Bir köpeği olduğunu, onunla vakit geçirmeyi ve dışarıda birlikte yürüyüş yapmaktan haz ettiğini ifade ediyor. Oyunculuğu çok fazla sevdiğini belirten güzel oyuncunun hayatın konusunda merak edilen diğer konu ise Eda Şölenci sevgilisi var mı sorusuna cevap olarak ise “kalbim uzun zamandır boşlukta” ifadesini kullandı.

Eda Şölenci Fotoğrafları

[ngg src=”galleries” ids=”5″ display=”basic_thumbnail”]

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli