Sıradaki içerik:

Cansu Demirci Kimdir?

Cansu Demirci Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cansu Demirci kimdir

Cansu Demirci, Türk dizi oyuncularından  diye merak eden hayranları için kısaca değinilir ise Cansu Demirci ilk başarılı kariyerini Selena dizisi ile duyurmuştur. Oyuncu 1992 İstanbul doğumludur. Selena dizisinde Cansu karakterine can veren genç oyuncu bu dizi ile adını duyurarak kariyerine başarılı bir yön çizmiştir.

Cansu Demircinin Oyunculuk Kariyeri Nasıl Başladı?

2002 yıllarında Sırlar dünyası adlı dizi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan ve bundan sonrasında 2003 Sihirli Annem ardından Sihirli Lamba 2006’da Selena daha sonra 2009’da Adanalı Bir Zamanlar Anadolu ve son olarak 2014’de Gurbette Aşk adlı projede yer almıştır. Selena dizisinde iyi bir karakter olarak hayvanların dilinden anlayan bir karakteri canlandırarak 3 kardeş olarak hayatlarına devam eden kardeşlerden en büyüğü olarak dizide canlandırdığı karakter ile kedini sevdirmiştir.

Cansu Demirci ve Hayalindeki Meslek

Balerin olmayı çok istediğini belirten Cansu Demirci ileri ki dönemlerde daha farklı hayallerinin olduğunu da belirtmektedir. Cansu Demirci’nin kilosu 59 boyu ise 1,65 civarındadır.

Cansu Demirci Eğitim Hayatı

Eğitim hayatını İstanbul’da tamamladıktan sonra Ticaret Okulu ve Avusturya Lisesi’nde devam ettiren Demirci, 2010 yılında bu okullardan mezun olmuştur. Bale eğitimini devam ettirin Cansu Demirci Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi İle Uluslararası İlişkiler bölümünü 2015 yılında tamamlayarak mezun olmuştur.

Cansu Demirci Sevgilisi Kim?

Cansu Demirci Sevgilisi sevgili yoktur. 22 yaşında olan oyuncu eğitim hayatını sürdürmektedir. Boğa burcu olan Cansu Demirci’nin saç rengi kızıl, göz rengi koyu yeşildir. Yeni projelerle oyunculuğuna devam edecek başarılı oyuncu Cansu Demirci Selena karakterinde çocukların ilgi görerek izlediği karakterlerden biri olmayı başarmıştır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli