Sıradaki içerik:

Gülsim Ali Kimdir? Sevgilisi Kim?

Gülsim Ali Kimdir? Sevgilisi Kim?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Gülsim Ali Kimdir

Diriliş Ertuğrul dizisindeki rolü ile adından söz ettiren Gülsim Ali kimdir ve nereli, kaç yaşında ve tüm hakkında merak edilenler Bu makalemizde Sizler için Paylaştık. 

Gülsim Ali Biyografisi

Gülsim Ali   01 ocak  1993 tarihinde Bulgaristan’da dünyaya gelmiştir. Asıl adı Gülsim İlhan Ali olup, Balkanlarda yaşamakta olan Türk bir ailenin kızıdır. Modellikten oyunculuğa geçen Gülsim Ali, ilk defa 2012 yılında profesyonel bir şekilde oyunculuk yapmıştır. Gülsim Ali boyu ile de adından söz ettiren güzeller arasında yer alır ve 1.76 cm boya sahiptir.

Gülsüm Ali  Sevgilisi Kim ?

2012 yılının son aylarında yayınlanan Balkanlar dizisi ile televizyon sektörüne adım atmış olan güzel model, Türkiye’de tam anlamı ile 2016 senesinde yayınlanan Hanım Köylü adı dizide tanınmıştır. Gülsim Ali sevgilisi Yusuf Çim ile bir dönem aşk yaşamış ancak daha sonrasında ayrılmıştır.

 

Gülsüm Ali’nin Oynadığı Diziler

2014 senesinde Diriliş Ertuğrul dizisinde, 2015 senesinde Seddül bahir 32 Saat dizisinde, 2016 senesinde Hanım Köylü dizisinde yer alan güzel oyuncu, şu sıra ekran hayatına yeni başlayan ve Kanal D’de yayınlanan Yüzleşme dizisinde rol almaktadır. Salı günleri ekranda seyircisi ile buluşan Yüzleşme dizisinde Ayşegül Hanımeli adlı karaktere hayat vermektedir.

Gülsüm Ali’nin Rol Aldığı Filmler

2012 yılında profesyonel olarak oyunculuk kariyerine başlayan Gülsim Ali, bu zamana kadar her hangi bir sinema projesinde yer almamıştır. Televizyon kariyerinde oldukça önemli işlere imza atan ve adını ilk olarak Diriliş Ertuğrul dizisindeki Aslıhan karakteri ile duyuran Gülsim Ali, şu sıralar Kanal D ekranlarında seyircisi ile buluşan Yüzleşme dizisinde rol almaktadır. Dizi kadrosunda Gülsüm Ali’nin yanı sıra; Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Durul Bazan, Macit Koper, Mesut Akusta, Şerif Sezer gibi isimler yer alır.

Gülsim Ali Fotoğrafları 

[ngg src=”galleries” ids=”3″ display=”basic_thumbnail”]

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli