Sıradaki içerik:

Şeyma Subaşı Kimdir?

Şeyma Subaşı Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Adı son zamanlarda sık sık magazin dünyasında ön plana çıkan Şeyma Subaşı nereli, sevgilisi var mı? Geçtiğimiz günlerde eşi Acun Ilıcalı’dan boşanan Şeyma Subaşı’nın bugünlerde hayatından herhangi biri var mı? Magazin dünyasının çok konuşulan ismi hakkında merak edilen her şey bu makalede.

Samsun’da Doğan Şeyma Subaşı Nerede Yaşıyor

Hayranları Şeyma Subaşı kaç yaşında sorusuna cevap arıyor. 2 Temmuz 1990 yılında Samsun’da dünyaya gelen Şeyma Subaşı 28 yaşındadır. Eğitim hayatının büyük bölümünü Samsun’da geçiren güzel model daha sonra eğitimine İstanbul’da devam etti ve İstanbul Aydın Üniversitesi’nden mezun oldu. İstanbul Aydın Üniversitesi moda tasarım programından mezun olduktan sonra Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var Mısın Yok Musun adlı yarışmaya katılan Şeyma Subaşı bu programda güzelliği ile dikkat çekti.

Ardından güzel model Acun Ilıcalı’nın çeşitli projelerinde yer aldı. Bu birlikte çalışma sonrasında büyük bir aşk doğdu ve 2017 yılında Fransa’da görkemli bir düğün ile Acun Ilıcalı ile hayatını birleştirdi. Çiftin bu evlilikten Melisa adında kızı dünyaya geldi. Ancak çift 2018 yılında ani bir kararla boşandı.

Genç ve Güzel Model 50 Kilo

Takipçileri bu ayrılıktan sonra merakla Şeyma Subaşı sevgilisi var mı yok mu konusunda açıklama bekliyor. Bu noktada magazin dünyasında büyük bir iddia ortada dolaşıyor ve genç model ile Fransız DjGuidoSenia aşk yaşıyor. Şeyma Subaşı’nın aşk hayatında GuidoSenia yer alıyor. Hayranlarının merak ettiği bir başka soru da Şeyma Subaşı boyu kaç cm sorusu. Şeyma Subaşı 1.74 cm boyunda.

Şeyma Subaşı’nın Kariyerinden Satır Başları

Şeyma Subaşı adını ilk kez magazin dünyasında 2008 yılında katıldığı güzellik yarışmasında duyurdu. MissTurkey yarışmasında güzelliği ile dikkat çeken Şeyma Subaşı daha sonra birçok yarışma programında aktif olarak görev aldı. Yok Böyle Dans programında kostüm sorumlusu olarak görev alan genç modacı daha sonra da birçok defilede modellik yaptı. Şeyma Subaşı sosyal medya ortamında da oldukça etkili ve son zamanlardaki paylaşımları ile sosyal medya fenomeni oldu.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli