Sıradaki içerik:

Şeyma Korkmaz Kimdir?

Şeyma Korkmaz Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İşte son dönemlerde magazin gündemini oldukça sık bir şekilde işgal eden Şeyma Korkmaz’ın hayatı ve biyografisi. Şeyma Korkmaz 20 Aralık 1988 yılında dünyaya gelmiştir. Yani Şeyma korkmaz kaç yaşında diye merak eden hayranları için güzel oyuncu şuan 30 yaşındadır. Şeyma Korkmaz nereli diye merak eden hayranları için kendisi Eskişehir de dünyaya gelse de hayatının büyük çoğunluğu Çanakkale’de geçmiştir. Annesi Sabriye ile Babası Kadri Korkmaz çiftinin 3. çocuğu olan Şeyma Korkmaz bütün hayatını 2000 yılında ailesi ile beraber taşındığı Çanakkale ilinde geçirmiştir. Düzgün aile hayatı ile dikkat çeken oyuncu bir süredir sevgilisi ile de magazin basınının dikkatlerini üzerine çekiyor.

Şeyma Korkmaz Eğitim Hayatı

Şeyma Korkmaz’ın bütün eğitim hayatı Çanakkale’de geçmiştir. 11 yıllık eğitim hayatı sırasında lisede güzel sanatlar lisesine gitmiş ve burada resim bölümü okumuştur. Daha sonra ise Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nde Resim – İş öğretmenliğini bitirerek mezun olmuştur. Daha sonra ki süreçte ise oyunculuğa yönelen güzel yıldız öğrencilik yıllarında üniversite okurken bir yandan da fotomodellik yapmış ve Volkan Sezai suda ile birlikte çalışmıştır.

Şeyma Korkmaz Oynadığı Diziler

Şeyma korkmaz ilk oyunculuk deneyimini 2011 yılında TRT’de yayınlanan Hayata Beş Kala dizinde kazanmıştır. Bu dizide yağmur karakteri ile rol alan oyuncu daha sonra ise aynı yıl içerisinde Beni Affet dizisinde rol almış ve Feride karakterini canlandırmıştır. Daha sonra ise sinemada rol alma şansı yakalayan oyuncu Öyle ya da Böyle filmi ile beyaz perdede boy gösterme şansı da yakalamıştır.

Şeyma Korkmaz Özel Hayatı

Şeyma korkmaz oynadığı diziler ve filmler ile oyunculuk hayatı kadar magazin gündeminde özel hayatı ile de dikkat çekmektedir. Şeyma Korkmaz sevgilisi kim diye merak eden hayranları bir süredir devam eden Cüneyt Mete ile olan ilişkilerini yakından takip ediyorlar. Sevgilisi Cüneyt Mete’den evlenme teklifi aldığını belirten güzel oyuncu magazin gündeminde yer almıştır. Magazin basını açısından sadece ve düzgün hayatı ile dikkat çeken Şeyma Korkmaz ile Cüneyt Mete çiftinin ilişkileri de bir süredir mercek altına alınıyor ve devam ediyordu.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Zeynep2 sene önce
 • Šeyma Korkmaz çok guzel we bašarili oyuncu. Ben onu çooooook seviyorum. Benim annemde onu çoook seviyor. Ben onun gibi guzel ve bašarili oyuncu olmak istiyorum. Ona oyunculugunda šans diliyorum