Sıradaki içerik:

Kaan Taşaner Kimdir?

Kaan Taşaner Kimdir?

avatar

özlem ege

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kaan Taşaner Kimdir

TRT 1 ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul’un yayınlanan fragmanında Gündoğdu karakterine hayat veren Kaan Taşaner’in geri dönüşü, hayranlarını heyecanlandırdı. Başarılı oyuncunun hayranları, Kaan Taşaner’in hayatını ve geçmişini merak ediyor. Birçok dizi ve filmde başarılı oyunculuğu ile kitleleri kendisine hayran bırakan oyuncu Kaan Taşaner hakkında merak edilenler yazımızın devamında yer alıyor.

Kaan Taşaner Kimdir?

23 Nisan 1979 yılında Antalya’da doğan Kaan Taşaner annesi oyuncu Sacide Taşaner’dir. Antalya’da sürdürdüğü başarılı eğitim hayatının sonunda yine Antalya’da bulunan bir tiyatro topluluğuna katılır. 2000 senesinde Konya, Selçuk Üniversitesi Dilek Sabancı Konservatuarı Tiyatro Ana sanat Dalı’ndan mezun olur.

Kaan Taşaner boyu 1 metre 84 cm, kilosu ise 65 kg’dır. Boğa burcu oyuncunun göz rengi mavi, saç rengi ise kahverengidir. Başarılı oyunculuk hayatında çeşitli dizi ve filmlerde roller alan Kaan Taşaner, 40 yaşındadır.

Kaan Taşaner Oyunculuk Kariyeri

Kameralar karşısına ilk kez 2004 yapımı “Büyük Buluşma” adlı dizide aldığı rolle çıkan Kaan Taşaner, oyunculuk kariyerinde başarılı rollerde yer aldı. 2010 yılında izlenme rekorları kıran “Fatmagül’ün Suçu Ne?” adlı dizide Engin Akyürek, Beren Saat, Sumru Yavrucuk, Fırat Çelik, Musa Uzunlar, Buğra Gülsoy, Civan Canova, Seda Güven, Murat Daltaban, Deniz Türkali ve Esra Dermancıoğlu gibi başarılı oyuncularla birlikte rol aldı. Bur rolü ile 2012 yılında En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülüne layık görüldü.

2012 yılında yine sevilerek izlenen “Kuzey Güney” adlı dizide Buğra Gülsoy, Kıvanç Tatlıtuğ, Öykü Karayel, Semra Dinçer, Merve Boluğur, Zerrin Tekindor, Mustafa Avkıran, Hale Soygazi ve Bade İşçil ile birlikte rol aldı.

2013 senesinde “Kayıp” adlı dizide Aslı Enver, Mete Horozoğlu, İlker Kaleli, Menderes Samancılar, Dolunay Soysert ve Kürşat Alnıaçık ile beraber rol aldı.

2014 yılında TRT 1’de yayınlanan “Diriliş: Ertuğrul Gazi” adlı dizide Esra Bilgiç, Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Hülya Darcan, Didem Balçın, Levent Öktem, Serdar Gökhan, Hakan Vanlı, Mehmet Çevik, Serdar Deniz, Turgut Tunçalp, Osman Soykut ve Hande Subaşı gibi isimlerle birlikte rol aldı.

 

Kaan Taşaner Eşi

Tiyatrocu bir anneden gelip başarılı bir oyuncu olan Kaan Taşaner eşi konusu da hayranları tarafından merak ediliyor. Başarılı oyunculuk performansıyla göz dolduran ve bu sayede birçok hayranı olan Kaan Taşaner en magazin haberlerine göre Selin Şekerci ile birlikte. Ciddi bir ilişki yaşayan çiftin, bu ilişkiyi evliliğe taşıyacağı yönünde haberler vardır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli