Sıradaki içerik:

Emre Üçtepe Kimdir?

Emre Üçtepe Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son dönemlerde Diriliş Ertuğrul dizisiyle kendini tanıtan ve büyük bir popülerlik kazanan Emre Üçtepe kimdir? Daha önce televizyon reklamlarında da rol almış olan küçük oyuncu, son zamanların en çok izlenen dizilerinden birinde oynayarak ününe ün katmaya başladı. Bu sayede tanınan ve çok sevilen Emre Üçtepe hakkında çokça merak edilenler ve hayatı hakkında bilgiler;

Emre Üçtepe Hakkında En Çok Sorulan Sorular

Oynadığı karakter sayesinde gönüllerde yer eden Emre Üçtepe kaç yaşında? Böylesine önemli bir role layık görülen küçük oyuncunun ailesi kim? 1 Ocak 2004 doğumlu olan Emre Üçtepe 15 yaşındadır ve Tokat Yeşilyurt’ta doğmuştur. 1,41 m boyundadır. Babası Bahattin Üçtepe kick boks millî takım antrenörü ve eğiticisidir. Ayrıca babası, 2014 senesinde Tokat Enler ödül törenine katılarak burada başarılı spor eğitmeni ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Emre Üçtepe Oynadığı Filmler ve Diziler

Türk Hava Yolları’nın reklam filminde rol almıştır. 2013 senesinde Burak Gülgen’in yönetmenliğini yaptığı Başarmalısın adlı filmde Naci karakterine hayat vermiştir. TRT 1’in en sevilen ve en çok izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul’da, Ertuğrul’un en küçük oğlu olan Osman Gazi rolünü almıştır. Osman Gazi Osmanlı Devleti’nin kurucusu ve ilk padişahıdır. Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Hülya Darcan, Cemal Hünal, Osman Soykut gibi pek çok ünlüyü kadrosunda barındıran Diriliş Ertuğrul dizisinde yeni sezonda Emre Üçtepe ile birlikte İlker Aksum, Hande Soral, Ünal Silver, Armağan Oğuz, Eser Karabil, Kayra Şenocak gibi oyuncular da ekranları süsleyecektir.

Emre Üçtepe Eğitim Hayatı

Emre Üçtepe oynadığı dizinin yanı sıra lise  öğrencisi olarak okul hayatına devam etmektedir. Ailesi ile beraber İstanbul’da ikamet etmektedir. Geleceği parlak, yetenekli oyuncular arasında gösterilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli