Sıradaki içerik:

Armağan Oğuz Kimdir?

Armağan Oğuz Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Diriliş Ertuğrul dizisine oyuncu olarak giriş yaptırdıktan sonra, kısa sürede adını tüm magazin dünyasına duyuran Armağan Oğuz hayranları tarafından oldukça sıkı bir takip altına alınmıştır. Hayranları tarafından en çok sorulan soruların başında gelen Armağan Oğuz kaç yaşında sorusunun cevabı 11 Şubat 1984 doğumlu yani 34 yaşında cevabı verilmektedir.

İstanbul’da doğan Armağan, İstanbul Erkek Lisesi’nde eğitimini görmüş ardından, Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik bölümünü bitirmiştir. Armağan Oğuz‘un Boyu 191 cm ve 81 kilo ağırlığı olan oyuncunun, ilk şöhret basamaklarına tırmanması 2008 yılında yapılan, Best Model Of Türkiye yarışmasından aldığı birincilikten sonra olmuştur.

Armağan Oğuz Hakkında Merak Edilenler

Armağan Oğuz hakkında hayranlarının, en çok merak ettiği konu ise Armağan Oğuz sevgilisi kim ünlü oyuncunun en son hayatında bulunan kişi Yasemin Allen olarak bilinmektedir. Armağan Oğuz nereli sorusunun cevabını İstanbul olarak yanıtlayan başarılı oyuncunun, kariyeri, zaferler ile dolu. Model yarışmasında birinci olduktan sonra akabinde, Amerika Birleşik Devletlerine gidip New York Film akademisinde uzun süre oyunculuk eğitimi almıştır. Film akademisini başarı ile tamamladıktan sonra, Amerika da hayatına model olarak devam edip New York FashionWeek haftalarında başarı ile görev almıştır.

Armağan Oğuz Oynadığı Diziler

Yakışıklı oyuncu yurt içinde birçok dizi projesinde yer almıştır. 2013 yılında Selçuk karakteri ile,İnadına Yaşamak adlı dizide, 2014 yılında, Selim Boğdan Karakteri ile, Ah Neriman dizisinde, 2017 sesinde, Fi adlı dizide, 2018 senesinde Börü adlı dizide, Ayı Murat ismiyle rol almıştır.

Armağan Oğuz Oynadığı Sinema Filmleri

Dizi sektöründe ki başarısı kadar sinema sektöründe ki başarısından da adından sıkça söz ettiren ünlü oyuncu, 2012 yılında Men in Black 3 filmde oynamış, 2016 senesinde de Dağ 2 filminde oynamıştır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli