Sıradaki içerik:

Damla Colbay Kimdir? Sevgilisi Kim?

Damla Colbay Kimdir? Sevgilisi Kim?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Damla Colbay Kimdir

2019 yılının yeni dizisi Zengin ve Yoksul dizisinde Aysel karakterini canlandıran Damla Colbay kimdir sorusunun cevabını herkes merak etmektedir.

Damla Colbay Kimdir?

Damla Colbay, 14 Ocak 1993 yılında İzmir’de hayata gözlerini açmıştır. Damla Colbay oğlak burcudur. Ünlü genç oyuncu şu an da 26 yaşındadır. Ünlü oyuncu Damla Colbay boyu 1,70 metre ve 52 kilodur.

Damla Colbay sevgilisi olduğu bilinmekte ve ünlü oyuncu adının Sam olduğunu açıklamıştır. Damla Colbay, Üniversite stajı için İstanbul’a geldiğinde 2014 yılında Kara Para Aşk dizisinde yer almıştır. Hayat verdiği “Demet” karakteriyle ünlenmiş ve tanınmıştır. Ve bu şekilde oyunculuğa ilk adımını atmıştır.

Damla Colbay Eğitim Hayatı

Ünlü oyunca Damla Colbay Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümünden mezundur. Profesyonel kariyeri ilk dizisi olan Kara Para Aşk dizisi ile başlamıştır. Ardından 2015 yılında Hayat Mucizelere Gebe dizisinde ilk başrolünü oynamış ve bu dizi, kariyerinde önemli bir çıkış yaşamasını sağlamıştır ve daha da ünlenmiştir. Şu anda ise ATV ekranlarının yeni dizisi Zengin ve Yoksul dizisinde Aysel Karakterine hayat vermektedir.

Damla Colbay Rol Aldığı Tüm Dizi ve Filmler

Damla Colbay, 2014 yılında Kara Para Aşk dizisinde Demet karakterini canlandırmıştır ve ardından 2015 yılında Hayat Mucizelere Gebe dizisinde İnci karakterini oynamıştır. 2016 yılında ise İçerde dizisinde Eylem rolünü oynamıştır. Şu anda da Zengin ve Yoksul dizisinde Aysel karakterini başarılı bir şekilde oynamaktadır.

Damla Colbay’ın Aldığı Ödüller

2016 yılında Galatasaray Üniversitesinin öğrencilerinin oylarıyla seçilmiş olan Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi seçilen İçerde, “En İyi Dizi” kategorisinde ödülü hak etmiştir. Bu ödülü ise, İçerde dizisinin ünlü oyuncuları BensuSoral, Damla Colbay ve Gözde Kansu almıştır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli