Ceren Benderlioğlu Kimdir?

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Ömür Façalı karakteri ile katılan ceren benderlioğlu nereli, özgeçmişi, yaşı gibi sorular merak konusu oluyor. Bir çok dizide rol alan Ceren Benderlioğlu’nun Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine transferi oldukça ses getirdi. Diziyi sıkı sıkıya takip edenler arama motorlarında Ceren Benderlioğlu kimdir sorusunun cevabına ulaşmaya çalışıyor.

Ceren Benderlioğlu Kimdir?

Yeni sezonda izleyici ile buluşmaya hazırlanan ceren benderlioğlu kaç yaşında ​​​​​​, eğitim durumu ve özgeçmişi hakkında tüm detayları merak konusu. Ceren Benderlioğlu’nun asıl adı Ceren Şekerci’dir. 1 Ekim 1983 tarihinde doğan başarılı oyuncu 36 yaşında. Ceren Benderlioğlu, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde doğmuştur. Başarılı bir eğitim hayatı olan Benderlioğlu, üniversiteyi Trakya Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümünde okudu. Başarılı bir şekilde eğitim hayatını devam ettiren Benderlioğlu, okurken Tümay Özokur ile tanıştı. Bu vesile ile hem eğitimine devam etti hem de küçük dizilerde rol aldı. Tümay Özokur Cast Ajansı’na bağlı olarak çalışan Benderlioğlu, yaklaşık 5 yıl boyunca Cast Direktörlüğü yaptı.

Ceren Benderlioğlu Özel Hayatı

ceren benderlioğlu eşi Emir Benderlioğlu ile 6 Temmuz 2010 tarihinde evlendi. Kendi gibi oyuncu olan eşiyle mutlu evlilikleri sürüyor. Çiftin bu evlilikten bir kız çocukları dünyaya geldi. Nur ismini verdikleri kız çocuklarıyla birlikte İstanbul’da yaşıyorlar.

Ceren Benderlioğlu Oyunculuk Kariyeri

Ceren Benderlioğlu 2002 yılına damga vuran “Ekmek Teknesi” dizisinde rol aldı. Kadir Çöpdemir, Savaş Dinçel, Açelya Akkoyun, Cem Kılıç, Peker Açıkalın, Hasan Kaçan gibi isimlerle beraber oynadılar.

2005 yılında yayınlanan “Savcının Karısı” dizisinde Ahu Yağtu, Cihan Okan, Gamze Özçelik, Şevket Çoruh, Ahmet Mekin, Ertan Saban gibi isimlerle birlikte rol aldı. Yine 2005 yılında “Kırık Kanatlar” dizisinde Özge Özberk, Sermiyan Midyat, Mehmet Ali Nuroğlu, Cansel Elçin, Şemsi İnkaya, Türkü Hazer, Saygın Soysal gibi isimlerle birlikte rol aldı.

Yeni Haber  Aslı Bekiroğlu kimdir? Sevgilisi ve yaşı kaç?

2014 yılında sevilerek izlenen “Kertenkele” dizisinde de rol alan Benderlioğlu, burada Seval karakterine hayat verdi. Timur Acar, Şemsi İnkaya, Erdinç Gülener, Sinan Çalışkanoğlu, Cengiz Küçükayvaz, Sera Tokdemir ve Selahattin Taşdöğen gibi isimlerle birlikte oynadı.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara