Sıradaki içerik:

Aslı İşler Kimdir?

Aslı İşler Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son dönemde adı magazin haberlerinde sıkça anılan aslı işler kimdir sorusuna cevap vermeye çalışacağız.

Aslı İşler Biyografisi

16 ağustos 1993 doğumlu olan aslı işler nereli diye merak edilmektedir. Oyuncu İstanbul doğumludur. Okul yıllarında tiyatroya ilgi duymuştur. Ve orta okul yıllarında oynadığı LadyMacbeth rolüyle oyunculuğa başlamıştır.

Müjdat Gezen Sanat okulunda eğitim gören oyuncu oradan mezun olduktan sonra Haliç Üniversitesinde okumuş ve sahne ve gösteri güzel sanatları bölümünden mezun olmuştur. Ve oyuncu yıllardır çeşitli dizilerde ve reklam filmlerinde yer almaya başlamıştır. Oyuncu 1,70 boyunda ve 51 kilodadır.

Aslı İşler Dizileri

Aslı İşler yıllardır çeşitli dizilerde rol almıştır. Oyuncu ilk olarak Bir İstanbul Masalı dizisinde yer almıştır. Başrollerinde Mehmet Aslantuğ ve Ahu Türkpençe’nin yer aldığı 2003 yılında yayınlanan dizide Aslı İşler de yer almıştır. Oyuncu daha sonra başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Tuğçe Kazaz’ın yer aldığı dizide Aslı İşler konuk oyuncu olarak yer almıştır.

2006 yılında ise Merve Boluğur’un başrolünü paylaştığı Acemi Cadı adlı dizide oynamıştır. Oyuncu son olarak 2016 yılında Muhteşem Yüzyıl Kösem adlı dizide yer almıştır. Oyuncuya dizide Beren Saat eşlik etmiştir. Aslı İşler diziler dışında çeşitli reklam filmlerinde yer almıştır.

​​​​Aslı İşler Sevgilisi 

Oyuncu son zamanlarda özel hayatı ile gündeme gelmektedir. Geçmişte Aslı İşler’İn sevgilisinin Murat Boz olduğu ve Aslı Enver ile aralarını bozduğu haberleri paylaşılmıştır. Son günlerde ise Aslı İşler ile Kenan Doğulu’nun sevgili olduğu bilinmektedir. Ve oyuncunun Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun evliliğini bitirdiği söylenmektedir.

Ancak oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada iddiaların doğru olmadığını dile getirmiştir. Aslı işler sevgilisi kimdir tam olarak bilinmemektedir. Oyuncunun özel hayatı ile ileriki zamanlarda da gündemde olacağı belli olmaktadır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli