Sıradaki içerik:

Burak Alkaş Kimdir? Sevgilisi Kim?

Burak Alkaş Kimdir? Sevgilisi Kim?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İşte son dönemlerde magazin gündemini oldukça sık bir şekilde meşgul eden Burak Alkaş kimdir? Burak Alkaş ile ilgili bilgiler; 1983 yılında İzmir ilinde doğan oyuncu yine İzmir Müjdat Gezen Konservatuarından Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk olarak hayatımıza Pis Yedili dizisindeki Orço karakterini canlandırırken girmiştir. İzleyiciler, oyunculuğuna hayran kalmış ve onu çok sevmişlerdir. Son zamanlarda ise TRT ekranlarında yayınlanan Yeşil Deniz dizisinde oynamaktadır.

Burak Alkaş ile İlgili Merak Edilenler

Oynamış olduğu dizi karakterlerinin yanında en çok merak edilen sorulardan biri de Burak Alkaş kaç yaşında? olmuştur. Burak Alkaş şu anda tam 35 yaşındadır. Bunun akabinde sık sorulan sorulardan biri de Burak Alkaş nereli? sorusudur. Oyuncu İzmir’de doğmuş ve İzmir’de büyümüştür. Yakışıklılığı ve popülerliğiyle Burak Alkaş sevgilisi kimdir? Burak Alkaş boyu ne kadardır? soruları da sıklıkla sorulmaktadır. Burak Alkaş, Seçil Alkaş ile dünya evine girmiş evli bir adamdır. Boyu ise 1.80 olduğu söylenmektedir.

Burak Alkaş’ın Oynadığı Diziler ve Filmler

Burak Alkaş oyunculuk dünyasına yeni yeni giren genç bir oyuncudur. Toplamda 3 dizide oynamış ve 3. dizisi halen daha TRT ekranlarında devam etmektedir. Bu diziler; Pis Yedili, Otel Divane ve Yeşil Deniz olarak yıllarına göre sıralanmaktadır. Kariyeri boyunca tek bir filmde oynamıştır. Bu film de Papaz Kaçtı filmidir. Bütün bu dizi ve filmlerin yanında sayısız tiyatro oyununda görev almıştır.

Burak Alkaş’ın Şu Anki Rolü Nedir?

Burak Alkaş şu anda oynadığı dizi olan Yeşil Deniz’de sesi çok güzel olan bir müezzin rolündedir. Dizinin içerisindeki Köstencelen Halil adlı kişinin kızı olan Safiye’ye olan aşkını izleyenlere aktarmaktadır. Dizideki adı Cemil olan Burak Alkaş bu roldeki şiveleriyle izleyiciler tarafından çok sevilmiştir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli