Sıradaki içerik:

Berrak Tüzünataç Kimdir? Sevgilisi Kim?

Berrak Tüzünataç Kimdir? Sevgilisi Kim?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İşte son dönemlerde magazin gündemini oldukça sık bi şekilde meşgul işgal eden Berrak Tüzünataç biyografisi ve hayatı. Berrak Tüzünataç nereli sorusunu soran hayranlarına öncelikle belirtmek gerekir ki güzel oyuncu Yalovalıdır. 2 Kasım 1984 yılında Yalova da ailesinin ilk çocuğu olarak dünyaya gelmiş olan Berrak Tüzünataç kaç yaşında merak edenler için kendisi şuan 34 yaşındadır. Aldığı roller ile her zaman gündem de olan oyuncu bugünlerde ise özel hayatı ile sıklıkla magazin gündemini meşgul ediyor.

Berrak Tüzünataç Hayatı

Yalova’da büyüyen Berrak Tüzünataç ilk ve ortaokulu Özel Yalova Öncü Kolejinde okumuş daha sonra ise 1995 yılında Özel Koç Lisesini kazanmış eğitimini tamamlamak üzere ailesi ile beraber İstanbul’a taşınmıştır. Daha sonra ise üniversite okumak için İstanbul Üniversitesine giden Berrak Tüzünataç işletme fakültesinden mezun olmuştur. Bir adet kız kardeşi olan güzel oyuncunun babası Yalova da müteahhitlik yapmaktadır. 1999 yılında depremin yaşandığı yıl babasının yaptığı bir kaç binanın göçmesi sonrası 10 gün babası hapiste kaldı. Bu sebeple de anne babası ayrılan Berrak Tüzünataç daha sonra İstanbul’da annesi ile yaşamaya başlamıştır.

Berrak Tüzünataç Oynadığı Roller

2005 yılında BKM atölyesine katılan Berrak Tüzünataç ilk olarak Organize İşler filmi ile sinemaya atılma şansı buldu. Daha sonra bir çok dizide rol alsa da en son Fi dizisi ile adını duyurdu. Şuan ise Dip dizisinde rol alan güzel oyuncu dizide Ekin rolünü canlandırıyor.

Berrak Tüzünataç Özel Yaşamı

Özel yaşamı ile her zaman gündemde olan oyuncu ilk olarak 18 yaşında İlhan Mansız’ın sevgilisi olarak tanınıp daha sonra birçok olaylı ilişkiyle adından söz ettirdi. Berrak Tüzünataç sevgilisi kim sorusu ile medyayı sıklıkla meşgul eden güzel oyuncu Birkan Sokullu ile beraber.

Berrak Tüzünataç Fotoğrafları

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli