başak-karahan-kimdir

Başak Karahan kimdir? Gerçek yaşı kaçtır?

Youtube’de çektiği videolarla tanınan Başak Karahan kaç yaşında Son olarak “Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi” filminde rol alan ve Türkiye’nin en çok abonesine sahip Enes Batur’un sevgilisi olan Başak Karahan kaç yaşındadır memleketi neredir? İşte öne çıkan Youtuber’ın hayatı.

25 Temmuz 1999 senesinde dünyaya gelen Başak Karahan doğma büyüme Antalyalıdır. Tam bir aslan burcu kadını olan Başak, lise mezunudur ve şimdilerde üniversiteye hazırlanmaktadır.

Son dönemin en dikkat çeken YouTuber’ı olan Başak Karahan, bir videosunda kendiyle ilgili soruları yanıtlayarak özel hayatını paylaşmıştır. Tuttuğu takım Galatasaray olan Başak Karahan’ın üç kardeşi bulunmaktadır. Çok inatçı bir kişiliğe sahiptir. Bunun yanı sıra en sevgili renk mordur.

Hakkında en çok merak edilen konu ise burnunun estetik olup olmadığıdır. Bu konuyla ilgilide açıklama yapan Başak Karahan’ın burnu estetik değildir.

Başak Karahan’ın Sevgilisi Kim?

Youtube üzerinde Türkiye’nin en çok abonesine sahip Enes Batur‘un sevgilisidir.

Beyazperde ile “Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi” filminde rol alarak tanışmış ve bu filmde gerçekte olduğu gibi Enes’in sevgilisi rolünde oynamıştır.

Güler yüzlülüğü ve samimiyeti ile kitlesini oluşturan Karahan, 5 Ocak 2017 tarihinden beri YouTube kanalında eğlence kategorisinden her telden içerik üretmektedir.


Yorumlar (1 Yorum)
Gizli
Gizli Cevapla
- 19:00

3 ağustos 1998 de doğdu saçmalamayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×

Bir Şeyler Ara