Sıradaki içerik:

Ayfer Tokatlı Kimdir?

Ayfer Tokatlı Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oynadığı dizilerle popülerlik kazanan Ayfer Tokatlı kimdir soruları oldukça artmıştır. 5 Eylül 1988 da doğan Ayfer Tokatlı İstanbulludur. Sevilen oyuncu Marmara Üniversitesi Tarih Öğretmenliği bölümü mezunudur. Daha sonra Kadir Has Üniversitesinde Film ve Drama alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. Ayfer Tokatlı boyu 1.58, kilosu ise 49’dur. Başak burcundadır. Alınan bilgilere göre sevilen oyuncu Ayfer Tokatlı sevgilisi yoktur.

Ayfer Tokatlı Yer Aldığı Diziler

Sevilen oyuncunun televizyon ekranlarındaki ilk dizisi 2014 yılında yayınlanan Tanıklar isimli dizidir. Dizi Turgut Özal dönemi bakanlarını anlatmıştır. Oyuncu bu dizide Fikret Kuşkan ve Sezai Aydın gibi başarılı isimlerle rol almıştır. Sevilen oyuncu adını 2017 yılında çekilen Baba Candır isimli dizi ile duyurmuştur. Baba Candır isimli dizide Büşra karakterine hayat vermiştir. Baba Candır adlı dizide oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk ve SettarTanrıöğen gibi başarılı oyunculara eşlik etmiştir. 2018 yılında ise ekranların sevilen dizisi İstanbullu Gelin’de sekreter rolünde yer almıştır.

Ayfer Tokatlı Yeni Dizisi

Ünlü oyuncu Ayfer Tokatlı şimdilerde ise Fox TV kanalında yayınlanan Her Yerde Sen isimli dizide Azmiye Boşgeçmez karakterini canlandırmaktadır. Oyuncunun yeni dizisindeki rol arkadaşları ise sevilen oyuncular Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’tır. Dizide canlandırdığı Azmiye karakteri şirketin sekreteridir. Ve şirketteki her şeyden haberi olan birisidir. Yaz dizisi olarak yayınlanmaya başlayan Her Yerde Sen isimli dizide oldukça sevilen bir karakter olmuştur.

Tiyatro Oyunları

Ünlü oyuncu Ayfer Tokatlı üniversite yıllarından itibaren tiyatro ile ilgilenmiştir. Yer aldığı tiyatro oyunları Romeo ve Juliet’in Tarifsiz Hikayesi ve Tutsana Ellerimi oyunlarda yer almıştır. Ayrıca oyuncunun müziğe de ilgisi olduğu da bilgiler arasındadır. Sevilen oyuncuyu yakın zamanlarda yer aldığı dizilerde şarkı söylerken görmek de mümkün olacaktır

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli