Sıradaki içerik:

Aslı Bekiroğlu kimdir? Sevgilisi ve yaşı kaç?

Aslı Bekiroğlu kimdir? Sevgilisi ve yaşı kaç?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

aslı-bekiroğlu-kimdir

Star Tv ekranlarında yayın hayatına başlayan Jet Sosyete isimli komedi dizisinde Melike Şahin karakteriyle karşımıza çıkan Aslı Bekiroğlu sevgilisi kim? Son olarak Yol Arkadaşım filmi ile dikkatleri üzerine toplayan güzel oyuncu Aslı Bekiroğlu nerelidir ve kaç yaşındadır? İşte Aslı Bekiroğlu’nun sevgilisi ve biyografisi

Aslı Bekiroğlu Kimdir?

Aslı Bekiroğlu 15 Kasım 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk olarak sosyal medya aracılığıyla vine uygulaması üzerinden çektiği videolar ile tanınmıştır.

Küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa ilgisi olan genç oyuncu İtalyan Lisesi’nden mezun olmuştur. Daha sonra ise üniversite sınavına girerek Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde okumaya başlamıştır.

Güzel oyuncunun Selim isminde bir de erkek kardeşi bulunmaktadır ve ailesiyle birlikte İstanbul’da yaşamaktadır. Yetenekli oyuncu televizyon dünyasına ilk olarak Trt 1 ekranlarında yayınlanan Beni Böyle Sev adlı diziyle giriş yapmıştır fakat buradaki rolü pek de büyük değildir.

[minima-video platform=”yt” code=”E8vlH2F2M-g”]

Aslı Bekiroğlu Oyunculuk Hayatı

Sonrasında 2015 yaz aylarında Fox Tv’de yayınlanan Adı Mutluluk isimli dizide Sera karakteriyle izleyicinin karşısına çıkmıştır. Kısa soluklu olan bu dizinin  ardından Show Tv’de yayınlanan Gülümse Yeter isimli dizide başrol karakteri Yasemin olarak karşımıza çıkmıştır. Sinema perdesindeki ilk deneyimini başrollerini Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler gibi isimlerin paylaştığı İkimizin Yerine isimli sinema filmiyle yaşamıştır.

Daha Sonra 2017 yılında yine başrollerini Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın paylaştığı Yol Arkadaşım isimli filmle izleyiciyle buluşmuştur. Günümüze geldiğimizde ise Blu Tv’de yayınlanan internet dizisi Dudullu Postası’nda ve Star Tv’de yayınlanan Gülse Birsel imzalı Jet Sosyete isimli diziyle izleyiciyle buluşmaktadır.

Aslı Bekiroğlu Sevgilisi Kim?

Aslı Bekiroğlu’ nun Sevgilisi Can Koçkan  dır. Mutlu bir birliktelik yaşayan Aslı Bekiroğlu uzun süredir beraberdir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli