Sıradaki içerik:

Show TV Çukur Komser Emrah kimdir? Asıl ismi?

Show TV Çukur Komser Emrah kimdir? Asıl ismi?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

alperen-duymaz-kimdir

Pazartesi akşamları yayınlanan ve her bölümü reytinglerde zirveye oynayan Çukur dizisindeki Komser Emrah karakteri kimdir? Asıl ismi Alperen Duymaz olan başarılı oyuncu kaç yaşındadır ve nerelidir? İşte yakışıklılığı ve oyunculuğu ile tanınan son olarak Çukur’da yer alan Alperen Duymaz sevgilisi boyu ve biyografisi

3 Kasım 1992 tarihinde dünyaya gelen Alperen Duymaz Ankara doğumludur. Halen Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü öğrencisi olan Alperen’in oynadığı son diziler sayesinde gündemden düşmemiştir.

Yakışıklılığı ile dikkat çeken oyuncu 1.82  boyunda ve 73 kilodadır. Hayranları tarafından özel hayatı büyük merak konusu olan Alperen Duymaz’ın sevgilisi yoktur.

Alperen Duymaz’ın Oyunculuk Kariyeri

Oyunculuk hayatı 2015 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan başrolünde Seçkin Özdemir, Sezgi Sena Akay’ın yer aldığı Acı Aşk dizisinde Ali karakterini oynayarak başlamıştır. Ardından sırasıyla;

2015 yılında Star TV’de yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Cesur karakterini oynadı.
2016 yılında Kanal D’de yayınlanan Bodrum Masalı dizisinde Ateş karakterini oynadı.

Show TV ekranlarında oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Mustafa Üstündağ, Öner Erkan, Erkan Kolçak Köstendil gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisinde Komser Emrah karakterini Canlandırmıştır.

Son olarak  kasım ayında başlayacak olan Çarpışma Dizisi’nde  Kerem karakterini canlandıracaktır.

Alperen Duymaz Fotoğrafları 

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli