Sıradaki içerik:

Ali Yağcı Kimdir?

Ali Yağcı Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Erkenci Kuş dizisi ile beraber büyük bir popülerlik kazanan Ali Yağcı kimdir. Yüksek bölüm ücretleriyle büyük bir yankı uyandıran Ali Yağcı sevgilisi kim veya evli mi? İşte son dönemlerde magazin gündemini çok sık işgal eden Ali Yağcı’nın biyografisi ve hayatı.

Ali Yağcı Nereli 

 

Ali Yağcı nereli? sorusunun cevabı olarak, 1 Ocak 1990 da doğan Yağcı Balıkesirlidir. Ali Yağcı boyu 1.83 cm, kilosu ise 73 kg’dır. Kova burcu olan Ali Yağcı, model, dizi ve sinema oyuncusudur. Son edinilen bilgilere göre bir dönem aynı dizide oynadığı Hande Cömertler ile bir ilişkisi vardır.

Ali Yağcı’nın Eğitim Hayatı

Oyunculuk fikri ilk olarak lise yıllarında başlamıştır. Hiçbir zaman modellik yapmamıştır. Birçok ünlü markanın reklam yüzü olmuştur. Deniz Erdem ile Eric Morris’den oyunculuk eğitimi almıştır. Ali Yağcı’nın oyunculuk ajansı Yasemin Özbudun Talent Management’tir.

Ali Yağcı’nın Rol Aldığı Diziler ve Filmler

Ali Yağcı’nın oynadığı diziler; Seviyor Sevmiyor, Adını Sen Koy, Erkenci Kuş ve Her Yerde Sen’dir. Aynı zamanda 2016 yılında yayınlanan Umut Apartmanı filminde rol almıştır. Ali Yağcı 14 Haziran 2019 da yayınlanmaya başlayacak olan Her Yerde Sen dizisinde rol alacaktır.

Dizinin başrollerinde Furkan Andıç, Aybüke Pusat, Aziz Caner, Binnur Şerbetçioğlu, Ali Gözüşirin, Aslıhan Malbora, Ali Barkın ve Deniz Işın yer almaktadır. Her Yerde Sen dizisi romantik komedi dizisidir. Dizide birbirine aşık olan iki kişinin zorlu ve eğlenceli aşkları anlatılmaktadır. Selin ve Demir emlakçının hatası ile aynı evi satın alır.

İkisi de ev üstünde hak iddia ederek, evden çıkmama da inatlaşınca aynı evde yaşamak zorunda kalır. Fakat olaylar bu kadar ile kalmaz. Selin’in iş yerine Demir yönetici olarak gelmektedir. Böylece işler iyice karışmaktadır. Ali Yağcı dizide Burak karakterini canlandırmaktadır. Burak yakışıklı bir iş adamıdır. Şirketin tek veliahtıdır. Burak, işleri yerine koyduğunu düşünürken gelen bir telefon ile her şey birbirine girer.

Ali Yağcı’nın Oynadığı Reklam Filmleri

Ali Yağcı, Turkcell, Coca Cola, Nescafe ve GQ Man Of The Year reklam filmlerinde oynamıştır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli