Sıradaki içerik:

Tuğba Çınar Kimdir? Sevgilisi Kim?

Tuğba Çınar Kimdir? Sevgilisi Kim?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tuğba Çınar Kimdir

Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan İkizler Memo Can dizisinde Yaren Kepez karakterine hayat veren Tuğba Çınar kimdir ve güzelliği ile göz dolduran Tuğba Çınar 4 Aralık 1999 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Aslen Rize’lidir. Ankara’da Çankaya Reha Alemdaroğlu Lisesinden mezun olmuştur. Tuğba Çınar boyu 1.73 kilosu 54’dür. Oğlak burcudur. Güzel oyuncunun popülaritesi oldukça yüksektir.

Tuğba Çınar İle İlgili Merak Edilenler

İkizler Memo Can dizisindeki canlandırdığı Yaren karakteriyle seyircilerin sevgisini kazanan Tuğba Çınar 19 yaşındadır. Liseyi Ankara’da bitirmiştir. Üniversite eğitimine İstanbul Aydın Üniversitesinde devam etmektedir. Güzel oyuncunun gönül ilişkileri de merakla takip edilmektedir. Sosyal medya fenomeni Erdinç Erdim ile uzun süren bir ilişki yaşamıştır. Tuğba Çınar sevgilisi Erdinç Erdim’den 2018 yılında ayrılma kararı almıştır.

Tuğba Çınar kimdir

Tuğba Çınar’ın Rol Aldığı Diziler

İlk dizi deneyimi olan İkizler Memo Can dizisinde Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik, Emir Berke Zincidi, Burak Hakkı, Buket Dereoğlu gibi ünlü isimlerle kamera önüne geçen Tuğba Çınar, güzelliği ve oyun gücü ile kendini kanıtlamıştır. Tuğba Çınar, dizide babası ile yaşayan, annesi olmayan güzeller güzeli bir kızı canlandırıyor. Osman’ın sevgilisi olan Yaren sevdiği Osman’a gözü kapalı inanıyor. Onun hayırsız ve güvenilmez olmasına hiç aldırmıyor. O sevdiğine çok güveniyor ve büyük bir aşkla sevmeye devam ediyor.

Tuğba Çınar’ın Reklam ve Sosyal Medya Faaliyetleri

Mavi mağazalarının 2017 reklam yüzü olmayı başaran Tuğba Çınar ayrıca Youtube programı ile de kendinden söz ettirmekte ve büyük paralar kazanmaktadır. Gamzesi belinde, sosyal medyada tanındığı isimdir ve gerçekten belinde gamze çukuru vardır. Ayrıca scorp programında fenomen olmuştur. Halen sosyal medyada sıkı bir takipçi sayısına sahiptir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli