Sıradaki içerik:

Melis Hacic Kimdir? Sevgilisi Kim?

Melis Hacic Kimdir? Sevgilisi Kim?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Melis Hacic Kimdir

Melis Hacic, 8 Eylül 1994 yılında İstanbul’ da gözlerini açmıştır. Başak burcudur ve bu burcun özelliklerini de gerek iş yaşantısında gerekse arkadaş çevresi ile olan ilişkilerinde yansıtmaktadır. Gerçek soyadı Hacı’ dır. Fakat işi gereği bu soyadını kullanmaz. Hacı soyadının Sırpça söylenişi olan Hacic’ i kullanmayı tercih etmektedir.

Melis Hacic Eğitim Hayatı

Üniversite eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesinde Sanat Yönetmenliği Bölümü okuyarak tamamlamıştır. Yeni mezun olan ve yeni oyunculuk deneyimi ile dizi sektörüne adım atan Melis Hacic; ilk çalışmasını Börü dizisi ile yapmıştır. 2017 yılında yayınlanan Börü dizisinde kısa ve etkili bir rol oynamasının ardından dizi sektöründe tanınmaya başlamıştır. Şimdiye kadar rol almış olduğu diziler; Börü, Bir Litre Gözyaşı ve Kardeş Çocukları’ dır.

Melis Hacic

Melis Hacic Boyu 

Melis Hacic boyu 1.76 ve kilosu da şuanda 55’ tir. Melis Hacic annesi Yugoslav ve babası da Sırp’tır. Kendisi İstanbul’ da doğup büyümüş ve eğitimini de Türkiye’ de tamamlamıştır. Türk vatandaşıdır. Öğrenim gördüğü lisenin bitiminde bir süre Fenerbahçe Basketbol ve Fenerbahçe Voleybol takımlarında da oynamıştır. Ardından spor hayatını bitirerek modellik yapmıştır. Şuanda Erberk Ajansı ile çalışmaktadır. Hem oyunculuk hem de modellik olarak iki ayrı dalda da iş yaşantısında devam etmektedir.

Melis Hacic Sevgilisi Kim?

Melis Hacic sevgilisi şuanda yoktur. İşi ile göz önünde olmak istediğini ve sevgilisi bulunmadığını son röportajlarında dile getirmiştir. Modellik ve oyunculuğu bir arada yaptığı için özel yaşama ayıracak vaktinin olmadığını da söylemiştir.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli