Sıradaki içerik:

Şenay Gürler Kimdir? Kaç Yaşında?

Şenay Gürler Kimdir? Kaç Yaşında?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Birçok dizinin vazgeçilmez ismi Şenay Gürler başarılı oyunculuğu ve sempatik tavırları ile herkesin gönlünde önemli bir yer etmiştir. En son Avrupa Yakası dizisinde sergilediği başarılı ve iyi performansı ile adından bolca söz ettirmeyi başarmış bir isimdir. Güzel ve yetenekli oyuncu Şenay Gürler kimdir?, Kaç Yaşında? Oyunculuğundaki başarısını aldığı eğitimlere borçlu olan Gürler reyting rekorları kıran dizilerde de görev almıştır.

Şenay Gürler Hakkında

Şenay Gürler 28 Haziran 1966 yılında İzmir’de doğan güzel oyuncu, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema bölümünden mezun olarak bu sektöre ilk adımını atmıştır. İlk filmi ‘ Gölgeler’ filmi olmuştur. Okuluna devam ettiği sırada hocaları sen oyuncu olmalısın gibi cümleler kurarak fikrinin bu yönde ilerlemesine vesile olmuştur. Okulu devam ederken TRT de seslendirme ve dublaj yaparak geçimini sağlayan oyuncu çok başarılı dizilerin içinde yer almıştır. Kariyer hayatını Avrupa Yakası ile yükseltmiştir. Şenay gürler bakımlı ve güzel bir kadın olduğundan yaşını pek göstermemektedir. Şenay Gürler 52 Yaşındadır.

Şenay Gürler’in Sevgilisi

Özellikle oyunculuğu ile konuşulan özel hayatını pek gözler önünde yaşamayan güzel oyuncunun hayatında değer verdiği bir birlikteliği bulunmaktadır. Güzel oyuncu ailesinin baskısı nedeniyle 1986 yılında evlenip bir yıl sonra boşanmıştır. Bir kız çocuğuna sahip olan Şenay Gürler sevgilisi olarak gazetecilere ünlü bilardo şampiyonu Semih Saygıner olarak tanıttı. Kısa süren beraberlikleri olan Gürler kendinden yaşça küçük oyuncularla da birliktelikler yaşamıştır.

Rol Aldığı Diziler

Güzel ve başarılı oyuncu Gürler çeşitli belgesel ve programlarda sunuculuk yapmıştır. Acemi Cadı, şansa bak, Çemberin Dışında, Avrupa yakası, Eyvah ikinci bahar, kızım büyüdü, Çılgın Bediş, kara melek, Cinlerle periler, Şansa bak ve Kaygısızlar gibi dizilerde rol almıştır.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli