Sıradaki içerik:

Sebahat Kumaş Kimdir?

Sebahat Kumaş Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son zamanlarda Kalbimdeki Deniz dizisiyle beraber büyük bir popülerlik kazanan Sebahat Kumaş kimdir? Sebahat Kumaş evli mi veya sevgilisi var mı? İşte son zamanlarda magazin gündemini çok sık işgal eden Sebahat Kumaş’ın biyografisi ve hayatı.

26 Eylül 1989 yılında doğan Sebahat Kumaş Aydınlıdır. Terazi burcu olan Sebahat Kumaş boyu 1.69 cm, kilosu ise 52 kg’dır. Saç ve göz rengi kahverengidir. Son edinilen bilgilere göre Sebahat Kumaş sevgilisi yoktur.

Sebahat Kumaş’ın Eğitim Hayatı

Aydın da doğan Sebahat Kumaş, çocukluk zamanında ailesi ile beraber İzmir’e yerleşmiştir. Burada ilkokul ve ortaokul okuduktan sonra, lise eğitimi için İstanbul’a gitmiştir. Sebahat Kumaş ortaokulu bittikten sonra Fotoğrafçılık ile ilgilenmeye başlamış ve liseden sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünü bitirmiştir.

Oyunculuğa büyük ilgi duyarak, Ekol Drama da oyunculuk eğitimi almış. Bir süre boyunca modellik yapmış ve 2009 da oyunculuğa ilk adımını atmıştır. İlk oyunculuk hayatına ise Arka Sıradakiler dizisi ile başlamıştır.

Sebahat Kumaş’ın Rol Aldığı Diziler

Sebahat Kumaş Arka Sıradakiler, Adanalı, Akasya Durağı, Bahar Dalları, Türk Malı, Öğretmen Kemal, Muhteşem Yüzyıl, Karagül ve Kalbimdeki Deniz isimli dizilerde rol almıştır. Sebahat Kumaş başrollerinde Keremcem, Özgü Kaya, Zeynep Elçin, Cenk Torun, Zehra Yılmaz, Yiğit Koçak, Şerafettin Alakent, Fatih Doğan ve Burak Serdar Şanal gibi birçok ünlü ismin de olduğu Kimse Bilmez isimli dizide rol alacaktır.

Dizi de Ali küçük yaşta ailesini kaybetmiştir. Olağanüstü yetenekleri bulunan bir ajandır. Karanlıkta görme ve elektronik aletleri tamir de üstün yetenekleri bulunur. Fakat Ali işinden dolayı ailesini kaybetmekle karşı karşıya gelir. Her şeyden uzaklaşabilmek için bir mahalleye taşınır. Burada Sevda ile tanışır. Ali ve Sevda bir aşk yaşayacaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli