Sıradaki içerik:

Lavinya Ünlüer kimdir?

Lavinya Ünlüer kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son dönemlerde kişiler tarafından fazlaca izlenme rekorları kıran Ufak Tefek Cinayetler isimli dizi ile adından söz ettiren ve güzel bir çıkış yapan Lavinya Ünlüer kimdir sorusu karakter üzerinde farklı bir yoğunluk oluşturmuştur.

Atraksiyon ve heyecan ile birlikte duygusallığın bir arada bulunduğu Ufak tefek cinayetler dizisi Laviny aÜnlüer hakkında birçok soruyu gündeme taşıyor. Sosyal medya ve magazin gündeminde de Lavinya Ünlüer kendinden ve sempatik tavırlarından söz ettiren ünlü ismin hayatı ve biyografisi.

Lavinya Ünlüer Kimdir

03.06.2011 tarihinde doğan Lavinya Ünlüer henüz 6 yaşında ve doğma büyüme İstanbulludur. Lavinya Ünlüer boyu 1,20 cm kilosu ise 19 kilogramdır. Lavinya ikizler burcudur. Kahverengi gözleri uzun ve bakımlı saçları ile başarısından ve kendinden izleyicileri oldukça etkilemektedir.

Lavinya Ünlüer Ailesi 

Lavinya Ünlüer ailesi ile birlikte yaşamakta ve onların yönlendirmesi ile bu camiada yerini almıştır.

Ailesi kızları kadar kendini ekranlarda tanıtmaktan fazla hoşlanmasa gerek çok fazla kişi tarafından bilinmemektedir.LavinyaÜnlüer babası ve annesi ile birkaç fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmakta ve ailesini merak eden hayranlarına buradan cevap vermektedir. Bunun dışında bir arada ekranlarda görmek olanaksız gibi bir şeydir.

Rol aldığı etkinlikler

Lavinya küçük yaşına rağmen hatırı sayılır projelerde etkin rol almıştır. Şuan hali hazırda Ufak tefek cinayetlerde Mila ismi ile seyircilere eğlenceli anlar yaşatmaktadır. Televizyon ekranları ile ilk tanışma serüveni ise Reaksiyon adlı dizi ile olmuştur. Daha sonra ise Bana Sevmeyi Anlat dizisinde rol alarak gözleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Oyunculuğu ile görenleri şaşkına uğratan küçük kız Emel Müftüoğlu’nun Hovarda klipinde de oynamıştır. 2014 yılında oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Bunun yanında çeşitli markaların kids kıyafetlerinin tanıtımında da reklam yüzü olarak rol almaktadır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli