Sıradaki içerik:

Neslihan Arslan Kimdir?

Neslihan Arslan Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Neslihan Arslan

Almış olduğu ödüllerle ve sergilediği oyunculuk performansıyla isminden söz ettiren Neslihan Arslan Kimdir sorusu hayranları tarafından merak edilen sorularla gündemde sıkça yer almaktadır.

Neslihan Arslan Kimdir

Tiyatro eğitimi almış olan oyuncu, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Sadri Alışık Tiyatro ödüllerinde 2011 yılında, temiz ev adlı oyunda sergilemiş olduğu performans ile, Efes Özel ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Birçok tiyatro oyunda ve dizide yer alan sanatçı hem oyunculuk hem seslendirme sanatı yapmaktadır. Son günlerde star tv ekranlarında yayınlanmaya başlamış olan İstanbullu gelin dizinde Dilara karakterini canlandırmaktadır.

Neslihan Arslan Nereli

1989 yılında dünyaya gelen oyuncu Neslihan Arslan Nereli doğum yeri İstanbul olan güzel oyuncu 1.73 boyunda, 54 kilodur. Boğa burcundandır. Göz rengi kahverengindedir.

Rol Aldığı Dizi Ve Filmler

Birçok tiyatro oyununda, dizilerde ve seslendirmelerde yer alan oyuncunun yer aldığı projeleri maddeler halinde şu şekilde oluşmaktadır.

İstanbullu gelin (Dilara) Tv dizisi (2017)

Familya (2010)

Newyork’ta beş minare (sinema filmi) Seslendirme yapmıştır (2010)

Merhaba kainat (Piraye) (sinema filmi) (2009)

Mukadderat (Makbule Hanım) (2009)

Sınav (sinema filmi) (2006)

Hayat bilgisi (tv dizisi) (2003)

Neslihan Arslan Annesi

Oyunculuk eğitimine başlayamak istediğini ve bu mesleği yapmak için eğitim almak istediğini ailesine ilk söylediği zaman, ailesinden olumlu cevaplar alamayan oyuncuya sadece Neslihan Arslan annesi destek vermiş ve kızının arkasında durup, bu eğitimlere başlamasını sağlamıştır.

Neslihan Arslan Sevgilisi

Hayranları tarafından en çok merak edilen sorulardan başlarında gelen Neslihan Arslan sevgilisi var mı? Varsa kim? Evli mi? Gibi bir sürü sorular sorulmaktadır. Bu sorulara sanatçının verdiği cevap hayır şuan için sevgilim yok olmuştur.

Yer aldığı her oyundan bir şeyler öğrendiğini ve oynadığı son Dilara rolüyle insanlara bakışım değişti diyen oyuncu başarılarını sürdürmeye devam etmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli