Sıradaki içerik:

Hazal Benli Kimdir?

Hazal Benli Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hazar Benli

Hazal Benli, Kara Yazı dizisi ile birlikte büyük popülerlik kazanan hazal benli kimdir araştırılmaktadır. Çeşitli dizilerde yer alan hazal benli ve özel hayatı oldukça merak edilmektedir.

Hazal Benli kimdir

Günümüzde merak edilen ünlülerden biri olan hazal benli 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Hazal benli hayatımıza ilk olarak deniz yıldızı dizisiyle dahil olmuştur. 10 haziran doğumlu olan hazal benli ikizler burcu kadınıdır.

Lisans eğitimini Hacettepe Üniversite’sinde yapan benli Ankara Devlet konservatuarı Opera Şan bölümünden mezun olmuştur. Deniz Yıldızı dizisinden sonra Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Zeyno karakteriyle izleyici karşısına çıkmıştır.

Hazal Benli nereli

İnsanlar internet üzerinden hazal benli nereli diye aratmaktadır. Hazal Benli 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yani Hazal Benli’nin memleketi İstanbul’dur. İstanbul’da doğan ünlü oyuncu lisans eğitimi için Ankara’ya gitmiştir.

Hazal Benli kaç yaşında?

Yakında televizyon ekranlarına girecek olan Hizmetçiler dizisinde Aslı karakterini canlandıracak olan hazal benli hakkında merak edilenlerden biri de yaşıdır. Seyirci internet’de hazal benli kaç yaşında diye araştırmalar yapıyor.

1993 İstanbul doğumlu olan hazal benli 27 yaşındadır. Güzel oyuncu kahverengi gözleri ve kahverengi saçlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. 1.72 boyunun yanında 56 kilo olan güzel oyuncu yakın zamanda Hizmetçiler dizisiyle karşımıza gelmeye hazırlanıyor.

Hazal Benli Sevgilisi 

Günümüzde yeni bir diziyle ekran karşısına çıkacak olan güzel oyuncu için merak edilen konulardan birisi de hazal benli sevgilisi kim sorusudur. Yapılan araştırmalar sonucu vardığımız sonuç ise hazal benlinin sevgilisinin olmadığıdır.

Hazal Benli’nin daha önce oynadığı dizilerden biri olan Kırgın Çiçekler dizisindeki rol arkadaşı Burak Tozkoparanla adı anılmıştı. Fakat yapılan araştırmalar sonucu ünlü oyuncu Hazal Benli ile Burak Tozkoparan’ın sevgili olmadığı sonucuna varıldı.

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli