Sıradaki içerik:

Nejat İşler

Nejat İşler

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nejat İşler kimdir

Nejat İşler, Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisine katılmasıyla gündem olan Nejat İşler kimdir? İşte uzun yıllardır dizi ve film sektöründe yer alan oyuncu Nejat İşler hakkında gerçek bilgiler; .

Nejat İşler Kimdir ve Nereli?

Nejat İşler 28 Şubat 1972 yılında İstanbul’da doğmuştur. Balık burcunda olan ünlü oyuncunun boy ölçüsü 1,83 iken kilosu 73, kg’dır

Çukur isimli dizide Çağatay Erdenet karakterine hayat vereceği öğrenilen Nejat İşler nereli sorusunun cevabı ise İstanbul Eyüp’lü olacaktır. İşçi bir ailede doğan Nejat İşler’in dedesinin Feshane işçilerinden birisi olduğu bilinmektedir.

İlkokul eğitimini tamamlayan Nejat İşler liseyi Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Oyuncunun tiyatroyla tanışması ise lise yıllarında olmuştur. Okuluna alışamayan Nejat İşler okulun tiyatro koluna yazılmıştır.

Tiyatrodaki başarısı sayesinde okul derslerine önem vermeyen Nejat İşler mezun olduğu yıl üniversiteyi kazanamamıştır. Üniversiteyi kazanamayınca iş hayatına atılan oyuncu burada da başarılı olamayınca borçlarını ödeyebilmek için tişört, dergi, gazete ve plak satmıştır.

Yıllar sonra Danto’nun Ölümü isimli tiyatro oyunun izlemesi onun tiyatroya atılmasını sağlamıştır. Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuarı’nı kazanan oyuncu okul eğitimi sırasında pek çok projede yer almıştır. Oyuncu mezon olduktan sonra da 1995 yılında Kahramanlar ve Soytarılar Tiyatrosu’nu kurmuştur.

Nejat İşler Hastalığı

Ünlü oyuncu Nejat İşler 2014 yılında İntikam isimli dizide yer alırken rahatsızlanmış ve diziden ayrılmıştır. Kan zehirlenmesi rahatsızlığından dolayı bir süre yogğun bakımda kalmıştır.

Hastalık sonrasında da ekranlara dönen oyuncu bu dönemde Bodrum Masalı ve Benim Adım Gültepe isimli dizilerde yer almıştır. Aynı zamanda sinemayı da bırakmamıştır. Ancak 2 senedir dizilerde rol almayan oyuncunun ünlü Aras Bulut İynemli, Erkan Keke’nin Başrollerini paylaştığı Çukur dizisine katılacağı hayranlarını heyecanlandırmıştır.

Aras Bulut İynemli biyografisi için Alttaki linke Tıklayabilirsiniz.

https://okimdirkim.com/aras-bulut-iynemli-kimdir/

Nejat İşler Eşi Kim?

Hayranları Nejat işler eşi kim merak etmektedirler. Ancak Nejat İşler evli değildir ve sevgilisi hakkında da net bir bilgi bulunmamaktadır.

Nejat İşler Kaç Yaşında?

Uzun yıllardır ekranlarda yer alan Nejat işler kaç yaşında merak edenler için oyuncunun yaşı 47’dir.

Nejat İşler Dizileri

Oyuncunun üniversitede okurken rol aldığı ilk televizyon dizisi Gurur isimli dizidir. Oyuncu daha sonra farklı yıllarda şu dizilerde yer almıştır; Şehnaz Tango, Deli Yürek, Gülbeyaz, Sultan Makamı, Aliye, Parmaklıklar Ardında, Behzat Ç, Keşanlı Ali Destani ve İntikam isimli dizilerdir.

Oyuncunun ün kazanmasını Gülbeyaz isimli dizide canlandırdığı Kadir rolü sağlamıştır. 2002 yılında yayınlanan dizide oyuncuya Şevval Sam, Meral Çetinkaya ve Karman Usluer isimli oyuncular eşlik etmiştir. Oyuncu daha sonra Behzat Ç isimli dizide seri katil Ercüment Çözer karakterini canlandırmış ve dikkatleri üzerine çekmiştir.

Oyuncu diziler dışında sinema filmlerinde de rol almıştır ve filmlerdeki rolleri sebebiyle çeşitli ödüller kazanmıştır. Oyuncu Yumurta, Mustafa Hakkında Her Şey ve Şeytan Ayrıntıda Gizlidir isimli filmlerdeki başarısından dolayı En İyi Erkek Oyuncu ödüllerine sahip olmuştur.

Oyuncunun ünlü dizide Çağatay Erdenet rolüyle yer alacağı ve Koçovalılar ailesine düşman olacağı öğrenilmiştir. Diziler ve filmler dışında ünlü oyuncu Nejat İşler’in özel hayatı da hayranları tarafından merak edilmektedir.

 

Bizimle görüşlerinizi Paylaşmak İsterseniz Alttaki yorum bölümünden yazabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli