Sıradaki içerik:

Merve Taşkın Kimdir? Kaç Yaşında?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son dönemlerde magazin basınında ismi ve yaptıkları ile gündeme gelen ve 1998 yılında doğduğu bilinen ve en çok ta sosyal medya ağlarından biri olan Twitter ile gündemde olmayı başaran Merve Taşkın binlerce TT almaktadır. Acaba Merve Taşkın kimdir? kaç yaşında?

TT Alma Sebepleri

Ünlü olma yolunda her yolu mubah sayan kızlar kervanında yer alan Merve Taşkın medyanın dikkatini çekmek için Twitter üzerinden hem görsel paylaşımlar yapmakta hem de dikkat çekici Twitler atarak gündeme gelmektedir. Gecelikli pozları ve derin göğüs dekolteleri ile yüzünden daha çok dikkat çeken sosyal medya aktörü attığı ilginç mesajlar ile gündemdeki yerini her geçen gün korumak için çaba harcıyor.

Neler Yapıyor?

Son Twitter mesajı ile yeniden adından bahsettiren Merve Taşkın daha önce Beşiktaşlı olduğunu ve Porto’yu yendiği maçta göğsüne yazdığı Beşiktaş yazısı ile gündem olmuştur. Daha sonra yenilgisi ile sonuçlanan ve bu sonuç sonrasını üzüntüsünü anca Beşiktaş’ın son transferi kaleci Lois Karius’un kendisi ile sohbet etmesi ile giderebileceğini ve sonrasında kalecinin Instagram üzerinden kendisi ile iletişime geçtiğini açıklamasıyla yine gündeme oturmuştu.

Şimdiki gündeme oturma nedeni ise yine görsel olarak verdiği Instagram pozunun altına düştüğü not oldu. Açıklamasında biseksüel ve halen bakire olduğunu açıklaması özellikle farklı kesimlerin dikkatini üzerine çekti.

Acaba Beşiktaş Kulübü Olaya Nasıl Bakmaktadır?

Yaptığı açıklamalarında Beşiktaş takımı ve oyuncuları ile gündem oluşturan Merve Taşkın acaba Beşiktaş ve diğer takımlar tarafından nasıl karşılanmaktadır. Bu konu merak edilmektedir. Olumsuz eleştirilere konu olan Merve Taşkın ne kadar süre bu tür konularla gündemde kalacak merak konusu. Medyanın olumsuz özelliklerinden biri olarak görülen Merve Taşkın daha hangi konularla gündem oluşturacak acaba…

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli