Sıradaki içerik:

İpek Karapınar Kimdir?

İpek Karapınar Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ekranların bir dönem izlenme rekorlarını kıran ve kısa bir süre önce yayın hayatına veda eden Kırgın Çiçekler dizisinin Feride’si İpek Karapınar kimdir? İşte güzel oyuncu hakkında merak edilenler; 1 Ocak 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu İpek Karapınar boyu 1.65 metredir. Bu zamana kadar birçok dizide rol almış olan oyuncu, oyunculuk kariyerine ilk kez Hatırla Sevgili dizisinde başlamıştır.

İpek Karapınar Hakkında Merak Edilenler

Son dönemin en çok beğenilen oyuncularından bir tanesi olarak bilinen İpek Karapınar sevgilisi Musa Uzunlar ile uzun dönem süren bir birliktelik yaşamaktadır. Magazinsel olarak çok fazla haberin içerisinde yer almayan güzel oyuncu, bu zamana kadar adından hep oynadığı diziler ile bahsettirmiştir. Oyuncu hakkında merak edilen detaylar ise biyografisi içerisinde yer almaktadır.

İpek Karapınar’ın Oynadığı Diziler

2006 senesinde Hatırla Sevgili ve Köprü, 2007 senesinde Kurtlar Vadisi Pusu, 2008 senesinde Doludizgin Yıllar, 2010 senesinde Küçük Sırlar, 2011 senesinde Zehirli Sarmaşık, 2012 senesinde Ustura Kemal, 2013 senesinde Adını Kalbime Yazdım, 2014 senesinde Hayat Yolunda, Bu Son Olsun ve Zor Aşk, 2015 senesinde ise Kırgın Çiçekler gibi diziler ile bu zamana kadar ekranda boy göstermiş olan güzel oyuncu, birçok başarılı projede yer alarak adından daima söz ettirmiştir.İpek Karapınar dizileri arasında yer alan son projesi Kırgın Çiçekler’in ekran hayatını noktalamasının ardından güzel oyuncunun hangi dizi ile döneceğini merak edenler için ise, Nöbet adlı dizi ile ekranlara dönmeye hazırlanmaktadır.

İpek Karapınar’ın Rol Aldığı Filmler

Oyunculuk yaşamına başladığından beri her hangi bir film projesinde yer almayan İpek Karapınar, daha çok dizi sektörü içerisinde ve televizyonda seyirci ile buluşmuştur. Son olarak ATV ekranlarında seyircisi ile buluşan Kırgın Çiçekler dizisinde Feride karakterine hayat veren başarılı oyuncu, 2019 senesinde Show TV ekranlarına başlayacak olan Nöbet dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Polisiye bir dizinin içerisinde Necati Şaşmaz, İbrahim Kendirci, Yurdaer Okur, Kürşat Alnıaçık gibi isimlerle kadroyu paylaşacak olan güzel oyuncu, kısa bir süre sonra yeniden sevenleri ile ekranda buluşmuş olacaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli