Sıradaki içerik:

Deniz Bolışık Kimdir?

Deniz Bolışık Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dizi dünyasında başarılı oyunculuğu ile adından söz ettiren ve güzelliği ile ön plana çıkan deniz bolışık kimdir? Hangi dizilerde görev yapmıştır? İşte magazin dünyasının son zamanlarda konuştuğu isimlerden bir tanesi olan Deniz Bolışık hakkında tüm merak edilenler:

31 Temmuz 1982 Tarihinde Doğan Deniz Bolışık Aslen Ankaralıdır

Güzel oyuncu hakkında hayranları pek çok soruya cevap aramaktadır. Bu sorulardan bir tanesi de deniz bolışık nereli sorusudur. Güzel oyuncu Deniz Bolışık’ın ailesi Ankaralıdır. Çok uzun süredir Ankara’da ikamet etmiş olan Deniz Bolışık okul eğitimini de Ankara’da almıştır. Başarılı oyuncu koservatuar eğitimini Hacettepe Üniversitesinde almış ve oyunculuk bölümünden mezun olmuştur.

Deniz Bolışık’ın Aşk Hayatında Kimse Yok

Oyunculuktaki başarısı kadar güzelliği ile de ön plana çıkan deniz bolışık sevgilisi bulunmamaktadır. Aşk hayatında şuanda kimse olmayan başarılı oyuncu aşk hayatında pek şanslı değil.

Aşk hayatı başarılı olmasa da başarılı oyuncunun iş hayatı oldukça başarılı bir şekilde devam ediyor. Deniz Bolışık Hacettepe Üniversitesinden mezun olduktan sonra ilk olarak 2006 yılında Hisarbuselik dizisi ile seyirci karşısına çıktı. Daha sonra Aşkın Bedeli, Kırlangıç Fırtınası gibi diziler ile izleyici ile buluşan başarılı oyuncu asıl patlamasını ise Kanatsız Kuşlar dizisindeki Nefise rolü ile yaptı.

Gerek oyunculuğu gerekse güzelliği ile dizide adını herkese duyuran Deniz Bolışık bugünlerde ise Nöbet dizisi ile ekranlara geri dönüyor. Dizide başarılı oyuncuya Saygın Soysal, Kaan Sevi, Orçun Kaptan, Tuncay Beyazıt ve Nevzat Yılmaz gibi oyuncular eşlik edecek. Nöbet dizisinde Deniz Bolışık Ayşe Kalender karakterine can verecek.

Başarılı Oyuncunun Gözleri Yeşil Renktedir

Hayranları en çok deniz bolışık boyu kaç cm ve başarılı oyuncunun kaç kilo olduğunu merak etmektedir. Başarılı oyuncu Deniz Bolışık 1.67 cm boyunda ve 55 kilodur. Göz rengi yeşil olan Deniz Bolışık’ın saçları ise kahverengidir. Aslan burcu olan Deniz Bolışık burcunun pek çok özelliğini karakterinde yansıtmaktadır. Başarılı oyuncunun en büyük karakteristik özelliği ise bir işi yapma konusundaki inatçılığı ve bu işte sonunda başarılı olmasıdır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli