Sıradaki içerik:

Esila Umut Kimdir?

Esila Umut Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son dönemlerde Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile birlikte büyük popülerlik kazanan Esila Umut kimdir? Rol aldığı bu dizide Pelin karakterinin gençliği olarak karşımıza çıkan ve bu rolü başarıyla yerine getiren Elisa Umut bir anda birçok insanın hayran olduğu bir kişi haline geldi. Ufak Tefek Cinayetlerden önce de bir tane oyunculuk deneyimi bulunanEsila Umut nereli sorusu hayranları tarafından oldukça merak ediliyor. Güzelliği ve sempatikliği ile adeta İzmirli olduğunu kanıtlayan genç ve güzel oyuncu Esila Umut kaç yaşında diye soranlar için ise henüz sadece 17 yaşında olduğunu belirtmekte fayda var. Dizide rol alabilmek için birçok kast adayının arasından Pelin karakterine benzerliği ile sıyrılan ve rolü kapan oyuncu aynı zamanda başarılı performansıyla da ileride başrol için adaylardan birisi olduğunu da adeta sergilemekte.

Esila Umut Hayatı

Esila Umut 2001 yılında İzmir’de doğdu ve o günden beridir de İzmir’de yaşamaya devam ediyor. Aynı zamanda ara sıra rol çalışmaları için İstanbul’a gelen genç güzel birçok dizi ve film yapımcısının markajına girmiş gibi görünüyor. Esila Umut Ufak Tefek Cinayetlerde ki rolünden önce ise Elçin Sangu ve Ozan Doğulu ile beraber Sevdam Alabora dizisinde boy göstermişti.

Sade Bir Hayat yaşıyor

Henüz şöhret basamaklarını yeni yeni tırmanan ve son dizisinde kendisi tam olarak gösterebilen ve henüz daha 17 yaşında olan genç oyuncu birçok hayranı tarafından özellikle Instagram’da yakın takibe alınmış durumda. İzmir bölgesinde yaşayan ve gayet sıradan bir hayat sürmeye devam eden oyuncu ise bu ilgiden memnun gibi görünüyor.

2 Yıl Boyunca Ara Vermişti

Sevdam alabora dizisinin yayın hayatının kısa sürmesi ile beraber, bundan sonra ise herhangi bir dizide gözükmeyen Esila Umut 2 yıl boyunca ekranlarda görünmemişti. Şimdi ise Ufak Tefek Cinayetler dizisinde flashback sahnelerinde Pelin karakterinin gençliği için ekran karşısına geçen oyuncunun performansından izleyiciler ve yapım ekibi memnun gibi görünüyor. İzmirli oyuncular kervanına katılan genç oyuncunun bir sonra ki projesini hayranları merakla bekliyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli