Sıradaki içerik:

Eser Karabil Kimdir? Kaç Yaşında?

Eser Karabil Kimdir? Kaç Yaşında?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ekranlarda büyük ses getiren Ezel dizisi ile oyunculuğa başlayan Eser Karabil, Karagül dizisine katılmasıyla birlikte adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır. Şimdilerde Diriliş Ertuğrul dizisinde boy gösteren Eser Karabil kimdir? Sevgilisi var mı hakkındaki tüm merak edilenler için işte biyografisi ve hayatı.

Eser Karabil Hayatı ve Projeleri

Kaç yaşında olduğu merak konusu olan Eser Karabil, 38 yaşında ve İzmir doğumludur. Aslan burcu erkeği olan Eser Karabil kimdir? İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Sahne Sanatları bölümünün Oyunculuk ana dalından mezun olmuş, ardından Ege Üniversitesi’nin Tiyatro topluluğunda yer almıştır. 1.79 boya sahip Eser Karabil, eğitimini aldığı oyunculuk hayatına ilk dizisi Ezel ile başlamıştır. Burada sergilediği performansının ardından Firar, Kardeş Payı, Fazilet Hanım ve Kızları, Muhteşem Yüzyıl, Ne Gelen Var Ne Giden gibi projelerde yer alarak oyunculuk hayatını devam ettirmiştir. Karagül dizisinde yer almasıyla popülerliğe adım atan Eser Karabil bu projede de başarısıyla göz doldurmuştur. Şimdilerde merakla izlenen ve reyting rekorlarına koşan Diriliş Ertuğrul dizisine dahil olarak yeni sezonda oyunculuğundan sıkça söz ettireceğe benziyor.

Eser Karabil Hobileri

Sosyal hayatında spor dallarından futbol, basketbol, tenis ve yüzmeyle ilgilenen Eser Karabil’ in gitar ve vurmalı çalgılarda da başarılı olduğu biliniyor.

Eser Karabil Hakkında

Yakışıklı oyuncu Karagül dizisinde oynarken tanıştığı bir genci hastaneye yatırıp tedavisini üstlenerek yaptığı örnek davranışla etrafındaki herkese örnek olmuştur. Ünlü oyuncu sosyal sorumluluğun yalnızca bir fotoğraf karesinden ibaret olmadığına vurgu yaparak etrafındaki herkese bu davranışıyla çağrı yapmıştır. Hayatına popülerliğin gelmesi ile birlikte evli olmayan ünlü ve genç oyuncunun bilinen bir sevgilisi de bulunmuyor. Sevgilisi kim diye düşünenler için şimdilik bir sevgilisi olmadığını söyleyebiliriz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli