ece-mumay-kimdir

Ece Mumay kimdir? Sevgilisi var mı yaşı kaç?

Sosyal medyayı etkin kullanan şarkıcı Ece Mumay kimdir? Youtube üzerinden söylediği şarkılarla bir anda popüler olan sesiyle herkesi etkileyen güzel şarkıcı Ece Mumay kaç yaşındadır ve nerelidir? İşte son olarak Vazgeç Gönül, Eylül şarkılarını ve Odamdan albümünü çıkaran Ece’nin hayatı…

1998 senesinde doğan Ece Mumay hayatını İstanbul’da devam ettirmektedir. Lise eğitimini İTÜ Konservatuvarı’nda okumuş üniversite eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda tamamlamıştır.

Sosyal medyayı iyi düzeyde kullanan Ece Mumay’nın sevgilisi yoktur. Mumay’ın boyu 1.65 kilosu ise 56’dur. Müzik kariyeri Youtube yüklediği videolarla başlamış İrem Derici’nin bile dikkatini çektikten sonra TRT 1’de yayınlanan 1’de Sabah programına da çıkınca, milyonlar tarafından tanındı kısa sürede kişi tarafından dinlendi.

Küçük yaşlardan itibaren müzikle ilgilenen Ece“Belki Bir Gün, Vazgeç Gönül, Gitmem ve Eylül” şarkıları ile 2017 senesinde adeta damga vurmuş ve en çok dinlenen şarkılar listesine girmiştir.

İşte Ece Mumay’ın Son Çıkardığı Şarkısı

Geçen sene yayınlanan 4 single ile profesyonel müzik dünyasına adım atan Ece Mumay’ın tamamı akustik kaydedilen Pasaj Müzik etiketli ilk albümü ‘Odamdan’ çıktı.

Ece Mumay hakkında çok fazla bilgi yer almadığı için gün geçtikçe biyografi sayfası güncellenecek ve Ece hakkında yeni bilgiler burada yer alacaktır. Güzel şarkıcı ile ilgili daha fazla bilgiyi biyografi sayfasından takip edebilirsiniz

Yorumlar (1 Yorum)
tuğba
tuğba Cevapla
- 23:49

siirtli değilmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


Merhabalar Okuduğunuz yazılara Yorum Yaparak Düşüncelerinizi Bizlerle Paylaşınız.
+